Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Līgo aprūpes centrā “Alūksne” 

Es pazinu to sētiņu, 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kur gaidīja Jāņa bērnus: 

Tā sētiņa izpušķota 

Ar zaļiemi ozoliem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

22. jūnijā pirmssvētku laiks starp Vasaras Saulgriežiem un Jāņiem. Telpas piepildītas ar jāņuzāļu un meiju smaržu. Maģiskais laiks, kad ikviens atceras līgošanas tradīcijas. Aprūpes centra ļaudis iepriecināt ieradušies divu paaudžu mākslinieki. No Alūksnes novada vidusskolas pirmskolas grupas atskrējuši pelēni, kurus pavada skolotājas Esēnija Lielbārde un Lāsma Baltiņa. Apbrīnojami, mazie mākslinieki, skaita dzejoļus, dzied un dejo. Klausītāji tiek aizvesti burtu pasaulē, ik viens atceras savus pirmos soļus, lai apgūtu lasītprasmi.Pirmssvētku noskaņu rada ziedu vainadziņi un skolotāju tautiskie tērpi.

Jauku apsveikumu sagādājuši deju kopa “Sidraba pavediens” Nellijas Slišānes vadībā. Gan dzejas rindas, gan ziedi visiem iemītniekiem un darbiniekiem, gan smaržīgās zemenes izraisa svētku sajūtu. Smaidi, emocijas, ko pauž ik viena dejas kustība, ritms, tas viss liek kustēties līdz ne tikai iemītniekiem, bet arī darbiniekiem. Paldies par skaisti izdejotajām dejām, paldies par sirsnību, ko ienesāt sirmajā ēkā, paldies par atraktivitāti, kas lika justies jaunākiem arī visiem iemītniekiem. Paldies par atrakcijām, kurās tika iesaistīti arī centra darbinieki.

Kā gan svētki bez mielasta – visi klātesošie bija pateicīgi aprūpes centra vadībai par sagādātajiem pīrādziņiem un kvasu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai jauki viesiem sagaidīt Līgo dienu un Jāņu rītu! Aprūpes centrā suminām Jāni Sinātu, Jāni Zuti, Jāni Siliravu, Jāni Kaulakānu un aprūpētāju Līgu Morozu. Līgo-līgo.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.