Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Foto: Labdarības akcija “Alus par džipu”

Sestdien Alūksnes alus paviljonā norisinājās Alūksnes un Apes novada fonda un alūksnieša Pāvela Čornija rīkotā labdarības akcija “Alus par džipu”, kuras laikā gan iegādājoties alu, gan limonādi, kā arī labdarībai atvēlētos darinājumus un vienkārši ziedojot, kopumā vajadzēja savākt 2500 eiro džipam. “Ir atrasts ļoti labs un piemērots variants. Pārdevējam ir apsolīts, ka iegādāsimies. Variantu nav, ziedojumi ir jāsavāc. Džips maksā 2500 eiro. Šoreiz džipu nodosim biedrībai “Ukrainas un Latvijas draudzība”, kas Ukrainas aizstāvjiem sūta džipus, autobusus un nogādā cita veida palīdzību. Džipu nokrāsos armijas zaļā krāsā un nogādās frontes līnijā pie Severodoneckas,” teic P. Čornijs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mērķis tika sasniegts – savākti 2678,61 eiro!
Sanākušie varēja arī klausīties stāstu sadaļā, kurā varēja redzēt, kā dažas Ukrainas pilsētas izskatījās pirms un kā – pēc Krievijas uzbrukuma.
Kopā ar džipu Ukrainā tiks nosūtīti dažādi ziedojumi, kā arī Alūksnē atrodošos ukraiņu iedrošinājuma kartītes, kuras šodien ir iespēja uzzīmēt, kā arī tajās uzrakstīt uzmundrinājuma vārdus, ikvienam, kurš apmeklē šodienas pasākumu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.