Reklāma

Foto: Topošajā Izglītības un sporta centrā iemūrē kapsulu ar vēstījumu nākamajām paaudzēm

Trešdien, 17. novembrī, Alūksnes topošajā Izglītības un sporta centrā iemūrēja kapsulu. Tā būs liecība, ka šajā vietā tapis tik ilgi gaidītais projekts kā Alūksnes novada iedzīvotājiem, tā Alūksnes novada pašvaldībai.
Vairāk par šo lasi 23. novembra laikrakstā “Alūksnes un Malienas Ziņas.”.

Izglītības un sporta centra būvniecībai ir piešķirts valsts budžeta finansējums 3 000 000,00 eiro, no kā šogad 50%  un nākamgad – 50%, savukārt pārējais būs pašvaldības aizņēmums Valsts kasē. Projekta kopējā summa ir 10 131 938 eiro. Izglītības un sporta centra būvnieki SIA “MONUM”.

Valsts budžeta finansējums Izglītības un sporta centram tika piešķirts ar Ministru Kabineta rīkojumu par atbalstītajiem augstas gatavības pašvaldību investīciju projektiem valsts budžeta finansējuma piešķiršanai, kas saistīti ar Covid-19 krīzes pārvarēšanu un ekonomikas atlabšanu. Savukārt Izglītības un zinātnes ministrija atbalstījusi Valsts kases aizdevuma ņemšanu, lai pilnībā finansētu centra izveidi.

Izglītības un sporta centra un ar to saistītās infrastruktūras būvniecība notiek Jāņkalna ielā 17A, Alūksnē, un tā ietver multifunkcionālas ēkas un ar tās funkcionēšanu saistītās infrastruktūras – inženierkomunikāciju pievadu, piebraucamo ceļu (Darba iela), laukumu un auto stāvvietu pie ēkas un pie sākumskolas pašreizējā sporta angāra teritorijā – izbūvi. Ēkā paredzētas speciāli aprīkotas zāles sporta spēlēm, džudo, spēka treniņiem, vingrošanai un vieglatlētikas treniņiem. Projektā iekļauta arī esošā sporta angāra nojaukšana.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.