Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Foto: Māriņkalna tautas namā skan Regīnas Melzobas dzeja

Svētdien Māriņkalna tautas namā starptautiskā dzejas festivāla “Dzeja dziedē” zīmē aizritēja tikšanās ar dzejnieci Regīnu Melzobu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

R. Melzoba ir no Smiltenes, taču viņas bērnība un skolas gadi aizritējuši Apē. Ar pateicību viņa atceras savas latviešu valodas un literatūras skolotājas Apes vidusskolā Rasmu Harju un Edīti Lapiņu, kuru iespaidā viņa pati kļuvusi par latviešu valodas un literatūras skolotāju. Viņas pirmais dzejoļu krājums “Es negribu šo skaisto gleznu jaukt” izdots 2007. gadā, R. Melzobas dzeja iekļauta arī vairākos kopkrājumos.

Pasākumā, ko vadīja Ilze Briediņa, R. Melzobas dzeju lasīja gan Ziemera pagasta amatiermākslas kolektīvu dalībnieces, tautas nama vadītāja Inta Tolstiha un skolēni, gan arī pati autore. To caurvija Ziemera pagasta sieviešu kora “Elisa”, sieviešu vokālā ansambļa, Veclaicenes sieviešu, vīru un jauktā vokālā ansambļa, kā arī Smiltenes novada Grundzāles radošās apvienības “Vienkārši prieks” dalībnieču dziedātās dažādu autoru dziesmas ar R. Melzobas vārdiem, radot gan romantiskas, gan apcerīgas, gan asprātīgas noskaņas. Kopā ar R. Melzobu Māriņkalnā ciemojās arī Agija Mazīte no Siguldas, kuras rokdarbu izstāde bija skatāma pasākuma laikā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.