Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Foto: “Līkloči papardēs” pulcē 182 dalībniekus

Svētdien, 23. jūnijā, norisinājās 21. velobrauciens “Līkloči papardēs”, pulcējot 182 aizrautīgus velobraucējus no dažādiem Latvijas novadiem. Neskatoties uz lietainajiem laika apstākļiem, dalībnieki rādīja patiesu izturību un sportisko garu, piedaloties šajā nu jau tradicionālajā pasākumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākums sākās plkst. 10:00 ar reģistrāciju. Pēc tam, pulksten 12:00, tika dots starts, un velobraucēji devās izbaudīt ainavisko, bet izaicinošo trasi, kas vijas caur mežiem, pļavām un kalniem. Kā ierasts klasiskais trases garums šogad bija 12 km, sporta klase veica divus apļus, velo entuziasti varēja veikt arī 5km aplīti, bet bērniem tika piedāvātas 1km un 2km distances.

Kā informē pasākuma organizatoru pārstāve Santa Kazaine, lietus nedaudz apgrūtināja braucienu, bet tas nebija šķērslis mūsu dalībniekiem – visi veiksmīgi nonāca finišā, kur viņus sagaidīja Līvu putra.

Velobrauciena uzvarētāji tika godināti ar medaļām un piemiņas balvām. Sporta klasē uzvaru pirmo reizi svinēja alūksnietis Kristers Kovgers, otrajā vietā atstājot ilzenieti Reini Markus, kas ir piedalījies visus Līkločus, bet trešā vieta Oskaram Jaunbērziņam. Savukārt ātrākās dāmas – alūksniete Linda Elizabete Brilte, otrajā vietā gulbeniete Ieva Kalniņa, bet trešā Imalda Kazuševa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

12 km distancē ātrākie braucēji:
1.vieta smiltenietis Mārtiņš Ice
2.vieta ilzenietis Matīss Salmiņš
3.vieta alūksnietis Aigars Epners

12km distances ātrākās dāmas:
1.vieta Dārta Putne
2.vieta Marta Kalniņa
3.vieta Dana Puidze un Estere Rozīte

5 km distancē ātrākie braucēji:
1.vieta Viesturs Kozilāns (Strautiņi)
2.vieta Guntis Ludvigs (Strautiņi)
3.vieta Dainis Dimdiņš (Strautiņi)

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

12km distances ātrākās dāmas:
1.vieta Ance Poļaka (Alūksne)
2.vieta Līva Poļaka (Alūksne)
3.vieta Ilze Ludviga (Strautiņi)

Lielu paldies vēlamies izteikt visiem dalībniekiem, brīvprātīgajiem un atbalstītājiem, kas palīdzēja padarīt šo notikumu iespējamu.

Tiekamies nākamajā gadā uz 22. velobraucienu “Līkloči papardēs”!

Paldies atbalstītājiem: Alūksnes novada dome, Ilzenes pagasta pārvalde, Alūksnes sporta centrs, Ozoli AZ, Veloprofs, Pirts baudas, Marienburg Charcoal, Valmieras velomeistars,Geo Solutions, ZZZippp line, Lainre, Z/S Siveci, aareklama.lv, Ķelmēni, Mežvalde AD, Ktransports, Auto Ragana, Z/S Amatnieki, Ķipuru pasta.

Par Velobraucienu “Līkloči papardēs”: Velobrauciens “Līkloči papardēs” ir ikgadējs velosporta pasākums, kas notiek katru gadu vasaras saulgriežos. Tā mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu, sporta aktivitātes un izbaudīt Latvijas dabas skaistumu. Pasākums ir atvērts ikvienam, neatkarīgi no vecuma vai pieredzes līmeņa.


Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.