Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Foto: Alūksnes un Apes fondam – 18

25. aprīlī Alūksnes un Apes novada fondam (AANF) aprit 18 gadi, un dzimšanas dienu organizācija atzīmēja kopā ar saviem draugiem, atbalstītājiem un sadarbības partneriem viesmīlīgajā “Bahnhofs Hotel”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Taču tā nav tikai dzimšanas diena – fonds parasti savus svētkus svin, rīkojot kādu labdarības akciju. Šoreiz tā sadarbībā ar alūksnieti Pāvelu Čorniju ir akcija “Porcelāns pret džipu”, kurā jubilejas viesi ziedo nu jau piektajam džipam Ukrainas aizstāvjiem. 18 gadu laikā paveikts daudz labu darbu, iedvesmojot sabiedrību veidot arvien labāku pasauli mums apkārt. Par to šodien fonda vadītājai Dzintrai Zvejniecei un organizācijas labajiem gariņiem – darbiniekiem un brīvprātīgajiem – teica paldies Alūksnes novada pašvaldība, uzņēmēji, nevalstiskās organizācijas, citi sadarbības partneri. Viesos bija arī biedrība “TEV” – lielākā labdarības organizācija, kas sniedz humāno atbalstu Ukrainai. Biedrības pārstāvji atzinīgi novērtēja AANF paveikto Ukrainas atbalstam, atzīstot, ka arī mazs cinītis var gāzt ļoti lielu vezumu.

Fonda pilngadības svētkos noritēja Sanitas Eglītes atraktīvi vadītā porcelāna (un ne tikai) izsole. Tās dalībnieki bija ļoti dāsni, vakara gaitā saziedojot 2434 eiro džipam Ukrainas aizstāvjiem. Kopumā šim mērķim pašlaik ir saziedoti 3934 eiro. 

Daudz laimes un vēl daudz labu darbu paveikt – fondam vēl arī “Alūksnes un Malienas Ziņas”, informatīvi atbalstot katru AANF aktivitāti.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.