Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Durvis ver beķereja “Diena un nakts”

Šonedēļ Alūksnē durvis vēra beķereja “Diena un nakts”, kas ir uzņēmēju Evitas Kalniņas un Sergeja Šurkina trīs gadu garumā īstenota ideja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmēji alūksniešiem jau pazīstami kā iecienītās konditorejas “Kārumiņš” saimnieki. Tagad izveidots vēl viens uzņēmums, kas vainagojies ar jaunu kafejnīcu, kam Evita devusi skanīgu senatnīgu vārdu “beķereja.” Arī beķerejas nosaukumam”Diena un nakts” ir savs stāsts. Svarīgi arī tas, ka ģimene līdz nepazīšanai atjaunojusi senu vēsturisku ēku Alūksnē, kas pirms tam, būdama diezgan bēdīgā stāvoklī, ilgi meklēja savus jaunos saimniekus.

Beķerejā pieejama alūksniešu iecienītā konditoreja, sākot no kafijas maizītēm un speķa pīrādziņiem un beidzot ar kūku “Diena un nakts”, kas jau kļuvusi par Alūksnes zīmolu, taču piedāvājumu plānots papildināt ar dažāda veida pankūkām, vēlāk arī ar zupu un citām uzkodām. “Šis ir tikai sākums, ar laiku mēs pielāgosimies apmeklētāju vēlmēm,” sola šarmantā saimniece.

Evita un Sergejs lepojas ar ilggadīgā uzņēmuma “Kārumiņš” produkciju un jaunajā uzņēmumā īstenos atkal jaunas idejas. “Mēs ar Sergeju esam labs tandēms – man ir radošās idejas, viņam – to praktiskā īstenošana. Bez Sergeja atbalsta nekas nebūtu. Lepojos arī ar savu kolektīvu, vairāki no darbiniekiem strādā pat divdesmit gadus,” stāsta E. Kalniņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmēja saprot, ka šis laiks nav pats labvēlīgākais uzņēmējdarbībai, taču vienmēr iesākto mēdz novest līdz galam. “Ceru, ka alūksniešiem un viesiem šeit patiks un garšos. Tāds arī bija mūsu mērķis – radīt vēl vienu omulīgu vietu mūsu skaistajā Alūksnē, sakopt vēl vienu stūrīti kopējā pilsētvidē un atstāt to jaunajai paaudzei,” saka Evita Kalniņa. Vairāk par jauno beķereju stāstīsim Lieldienu numurā.

Video: Kā radies beķerejas nosaukums “Diena un nakts”?

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.