Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Klāt adventes laiks

Svētdien, 28. novembrī adventes vaiņagā tiks iedegta pirmā svecīte. Katrā svētdienā iedegsim par vienu sveci vairāk. Advente ir četru nedēļu ilgs Kristus gaidīšanas laiks pirms Ziemassvētkiem. Tas ir klusuma, klusēšanas laiks. Tas nozīmē būt vienatnē ar savām ilgām, cerībām, saprasto un nesaprasto, runā par pašu svarīgāko cilvēka dzīvē: kā mums katram sastapt Dievu.

Pirmā Adventa svētdiena aizsāk arī jaunu Baznīcas gadu. Adventes laiks katram ir savs. Tā ir garīgā attīrīšanās. Ceļš uz piedošanu. Attīrīsim savu sirdi mīlestībai, kaut reizēm tā atnes arī sāpes. Atvērsim patiesas draudzības brīnumam, kaut arī tā māca lietas, kas ne vienmēr ir patīkamas. Ļausim Dievam sevi vadīt un kopā ar Viņu gaidīsim Ziemassvētkus.

Iedegšu sveci arī sirds vainagā savai pēdējai darbavietai sociālās aprūpes centram ,,Pīlādži’ ’īpašu vietu ierādot medicīnas māsām Maijai un Irēnai, ,aprūpētājām, tāpat virtuves un veļas mājas darbiniecēm. Protams iemītniekiem, visiem, visiem bez kuriem centrs nevarētu pastāvēt. Visi Dievam mīļi un šajā darbā aicināti.

Manas sirds vainagā svecīte degs arī maniem tuviniekiem, kuri jau atdusas kapu kalniņā. Bez kuriem manā dzīvē nebūtu tās Dieva svētības, ko saņemu tagad. Viņi mani mīlēja, skoloja un darīja visu, lai es būtu šajā pasaulē. Sen viņu vairs nav, bet dzīves nozīmīgākajos brīžos mani atceras, kaut vai sapnī.

Ja es lielajā pasaules tīrumā esmu ieraudzījusi paliekošas vērtības, kuras ne rūsa, ne kodes nemaitā, par to man jāpateicas Alūksnes evaņģēliski luteriskajai draudzei. Viņiem es iedegšu otro sveci.

Trešā būs mūsu slimnīcas ārstiem, pārējiem medicīnas darbiniekiem, sanitāriem, kuri nesavtīgi palīdz dzīves melnajās stundās.

Ceturtā būs žurnālistiem, ugunsdzēsējiem, šoferiem, pastniekiem, sētniekiem un veikalniekiem.

Pieminēšu arī tos, kuriem nav darba, atrodas slimības gultā, vientuļos, dzīves smaguma nomāktos. Mums katram ir savi cilvēki, par kuriem domājam, vēlamies sagādāt prieku, kurus atceramies ikdienā un arī viņā pusē slieksnim, lai kopā pavadītu Adventa laiku un sagaidītu gaišos, mīlestības pilnos Ziemassvētkus.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.