Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Kādēļ nekopj īpašumu Pils ielā 52?

Foto: aluksniesiem.lv arhīvs

Darvas piliens medus mucā, tā par nesakoptu īpašu Pils ielā 52 skaistajā Alūksnē saka alūksniete Marija Smilga. “Kam pieder šis īpašums un kam jārūpējas par tā apkārtnes sakopšanu? Ejot pa Tirgotāju un Blaumaņa ielām, var īpaši redzēt nesakopto pagalmu, kas tagad īpaši atsedzas, kad nav lapotņu. Vecās lapas biezā kārtā nenovāktas. Vai nu lai īpašnieks sakopj vai lai pašvaldība pieprasa sakopt. Jābūt kādai iespējai. Var saprast, ka īpašums nopirkts nesen un ne jau uzreiz atjaunos, bet pagalmu sakopt taču var. Daudzi biežākie garāmgājēji ir tādā pašā viedoklī, ne jau es viena,” saka M. Smilga.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viens no ēkas īpašniekiem Kalvis Zariņš laikrakstam skaidro, ka darbi īpašumā notiek. “Pagalmā jau ir izvietoti materiāli jumta renovācijai. Bijām domājuši jumtu nomainīt šoruden, bet “kovida” dēļ tas nenotika, nolīgtās firmas darbinieki saslima. Pavasarī mainīsim jumtu, arī logus un sakārtosim ēkas fasādi,” stāsta K. Zariņš. Pagājušajā nedēļā sācies darbs pie šķūnīšu izkrāmēšanās. “Īpašums nav atstāts novārtā, darām visu pēc labākās sirdsapziņas,” teic K. Zariņš.

Sazinājāmies ar Alūksnes novada pašvaldību. “Pašvaldības policija ir jau iepriekš vērsusi minēto īpašumu atsavinājušās personas uzmanību uz kārtības uzturēšanu pagalmā, un īpašnieks uz to ir reaģējis. Arī tagad īpašnieks aicināts iespēju robežās aizvest no pagalma lieko, taču jāņem vērā, ka pagalmā ir novietoti arī materiāli remontdarbiem,” skaidro pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka. Pašvaldība ēku lēma atsavināt 2019. gadā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.