Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aprūpes centram “Pīlādži” aprit 3 gadi !

2019. gada 29. martā Mālupes pagastā atklāts sociālās aprūpes centrs “Pīlādži”. Tas bija, kas jauns un nesaprotams, kā varēsim pilnvērtīgi uzsākt darbu atceras centra darbinieki. Pirmos klientus centrs uzņēma 2. aprīlī. Valdas kundze joprojām atrodas centrā un jūtās daudz labāk, kā toreiz pirms trim gadiem. Valdas kundze ar savu uzņēmību solīti pa solim atjaunoja staigāšanas spējas. Tas bija brīnums, ko piedzīvoja centra darbinieki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pa trim gadiem ilgstošo sociālās aprūpes pakalpojumu saņēmuši 140 klienti.

Katram ir savas sāpes, savas problēmas, savs dzīves gājums, bet ik viens vēlas saņemt centrā aprūpi un redzēt smaidīgus un atsaucīgus darbiniekus, kā arī, pēc savām spējām nodarboties ar vaļaspriekiem, piedalīties aktivitātēs, apmeklēt dievkalpojumus un koncertus.

“Pīlādžu” ļaudis ir iepriecināti par katru labās gribas cilvēku, kas viņus atceras atbraucot ciemos ar koncertiem un izstādēm. Te vairs nav tik būtiski, pie kuras konfesijas pieder klienti, viņi apmeklē jebkuru priesteri un klausās dieva vārdus, kas viņus stiprina.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēdējais gads bija pārbaudījumu pilns gan centra darbiniekiem, gan klientiem. Pandēmijas radītie ierobežojumi, liedza ciemiņu apmeklējumus, kā arī bija daudz citi ierobežojumi.

Arī šodien, nenotiek jubilejas svinības, bet aprūpes centra darbinieki klientiem piedāvā muguras un pēdu masāžas iespējas. Masažieri saņemti no “Eņģeļu pasta” kā dāvinājums.

Esam priecīgi par labajām sajūtām, ko izsaka sirmās dāmas un kungi: “Ko tādu neesmu jutusi nekad dzīvē! Ai, kādas tirpiņas staigā pa muguru un pēdām! Vai vēl reiz nevar izbaudīt šo sajūtu? Pēdas tā savelk un atkal atlaiž….ai, tas gan ir interesanti! Pa muguru dauza kā ar kulakiem! Nu gan, kas tur pa muguru skraida….”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Cik maz gan vajadzīgs, lai cilvēkiem radītu prieka sajūtu. Nedaudz citas aktivitātes un atkal diena kļūst saulaināka.

Šogad dzimšanas dienas svinības notiks nedaudz novēloti – 19. aprīlī svinēsim Lieldienas un arī dzimšanas dienu.

Lai mums visiem spēks, izturība, bet klientiem veselība un dzirkstele acīs, kas ļauj dienas vadīt ar prieku.

Ieva Vimba

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.