Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aprūpes centrā “Pīlādži” turpinās rehabilitācijas procesi

Strādājot aprūpes centrā darbiniekiem nepieciešams iemītniekus ieinteresēt jaunām aktivitātēm, lai ikdiena nebūtu vienmuļa un dienas ritētu krāsainākas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Priecājamies par sauli, kas aplaimo un sasilda. Vasarsvētku tuvums ļaudis rosināja uz darbošanos. Arī šogad sociālā aprūpētāja Andriana Preimane un sociālā rehabilitētāja Māra Zihmane centra iemītniekus aicināja uz radošu darbošanos, lai pirksti nezaudētu veiklību, prāts darbotos uz skaistuma radīšanu un viens otru uzslavējot būtu motivējums darboties. Šoreiz tika veidoti stilizēti Jāņu vainagi. Vēl jau pļavās nezied daudzkrāsainās Jāņu zāles, tādēļ tika lietā likta izdoma un centrā pieejamie materiāli.

Šīs radošās darbnīcas iniciatori bija Senior Group, kas aicināja piedalīties Lielās Ģimenes pasākumā “Sagaidīsim Līgo kopā”. Pirms Ziemassvētkiem, Pīlādžu saime radīja jauku apsveikumu Ziemassvētkos un Jaunajā gadā, kas tika nosūtīts Senior Group. Arī tagad, atsaucoties aicinājumam, čakli pastrādāts un nofilmēts apsveikums, kad Vasarsvētku svētdienā ciemos bija Malienas pagasta pašdarbnieces Dace Orlova un Aiva Lielbārde. Aktīvās centra dziedātājas un vīri ar savām skanīgajām balsīm, piebiedrojās Līgo ieskandēšanai. Visi iemītnieki un klātesošie darbinieki bija gandarīti, ka atkal Pīlādžu vārds 21. jūnijā izskanēs Latvijas mēdijos, jo ir jāparāda, kāda mums notiek ikdiena un kā protam priecāties.

Lai visiem jauks noskaņojums gaidot gada īsāko nakti, kad saules ritējums sasniedzis augstāko punktu un dienas sāk sarauties, lai atkal laika griežos nomainītu garākās naktis. Tāds ir gada ritējums un tā aizsteidzas stundas un dienas arī aprūpes centrā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.