Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Valmieras teātris ar izrādi “Nākošpavasar” viesosies Alūksnē/ Piedalies konkursā uz laimē ielūgumus

Foto: Publicitātes

28. septembrī pulksten 19.00 Alūksnes Kultūras un centrā gaidāma Valmieras teātra viesizrāde “Nākošpavasar” Toma Treiņa režijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Stāsta centrā ir divi jauni, tikko augstskolu beiguši rīdzinieki – filologs Nils un mākslas zinātniece Krista, kuri savas īstās vietas meklējumos pārceļas no Rīgas uz dzīvi laukos ar apņēmību dzīvot saskaņā ar dabu, kas vietējos iedzīvotājos uzreiz izraisa interesi, jo parasti kāds brauc prom no laukiem, nevis pārceļas tur uz dzīvi. Tomēr drīz vien Nila un Kristas realitāte laukos neatbilst tam, kā viņi to bija iztēlojušies, un notikumi, kas seko viens pēc otra, kļūst par pārbaudījumu abu attiecībām un aicinājumam sekot dzīves sapnim.

Režisors Toms Treinis: “Dzīvot laukos šķiet vilinoši. Ir daudzi ieguvumi, bet no daudz kā ir arī jāatsakās. Tas, kas mani fascinē, ir jaunu pilsētnieku mēģinājumi tuvoties dabai, bet, jo vairāk viņi mēģina, jo vairāk saprot, ka ir ļoti tālu no tās. Ka dzīve laukos ir darbs un rūpes, ne tikai romantika ar putnu dziesmām. Mūsdienās dabai draudzīgs un veselīgs dzīvesveids ir kļuvis par ekskluzīvu, jo dārgu parādību. Ar šo iestudējumu vēlos diskutēt par to, cik lielā mērā mēs katrs dzīvojam saskaņā ar sevi un apkārtējo vidi.”

Izrādes radošajā komandā arī scenogrāfs Kristaps Kramiņš, kostīmu māksliniece Marta Mielava, gaismu mākslinieks Niks Cipruss, komponists Jūlijs Melngailis, lugas redakcija Madara Rutkēviča.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lomās Anna Nele Āboliņa, Eduards Johansons, Ingus Kniploks, Klinta Reinholde, Mārtiņš Meiers, Ilze Pukinska, Inese Ramute.

Izrāde tapusi ar VKKF finansiālo atbalstu.

Biļetes var iegādāties kultūras centra kasē vai jebkurā “Biļešu Paradīze” kasē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SVARĪGI!

Izrādi var apmeklēt tikai tie skatītāji, kuri ir pilnībā vakcinēti vai pārslimojuši Covid-19. Vakcinācijas sertifikāts ir derīgs 15. dienā pēc otrās potes saņemšanas vai trīs nedēļas pēc saņemtas pirmās ražotāja “AstraZeneca” vakcīnas, kā arī tiem skatītājiem, kuri “Covid – 19” pārslimojuši pēdējo 6 mēnešu laikā.

Konkursa jautājumi

Piedaloties konkursā, iespējams iegūt divas ieejas biļetes uz teātra izrādi tam dalībniekiem, kurš atbildēs uz jautājumiem pareizi:

1. Kurš pēc kārtas ir šis uzveduma “Nākošpavasar” iestudējums Valmieras teātrī?

2. Kurš režisors šo uzvedumu iestudēja pirmo reizi?

3. Kura aktrise pirmajā iestudējumā spēlēja Kristas lomu – Inese Ramute vai Klinta Reinholde?

Atbildes, norādot savu tālruņa numuru, iesūtīt līdz 24. septembrim uz e -pastu: reklama@aluksniesiem.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.