Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Līnijdeju kolektīvs “Stand up” svinēs jubileju

Laikā, kad Latvijā ienāca „country” stils arī Gaujienā tika nodibināts līnijdeju kolektīvs “Stand up”. Kolektīvs aktīvi darbojas jau vairākus gadus un kopumā ir apgūtas vairāk nekā 500 dejas. Šogad, 2022.gada 3.jūnijā kolektīvs svinēs jau 20. pastāvēšanas gadadienu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Smiltenes novada Gaujienas tautas nama vadītāja Laima Poševa stāsta, ka kolektīvs ir piedalījies dažādos līnijdeju pasākumos Alūksnē, Lejasciemā, Valkā, Valmierā, Apē, Trapenē, Virešos, Palsmanē, Smiltenē. Ļoti jauka sadarbība ir izveidojusies ar Igauniju kolektīviem – Harglas, Misso, Lahedas, Lullemae, Vastselīnas. Tāpat “Stand up ” 2018. gadā piedalījās Starpnovadu līnijdeju un mūsdienu deju grupu saietā “Mūsdienu un Līnijdeju Ritmos’’  Viļakā. Arī Gaujienā tiek organizēti līnijdeju kolektīvu mācību semināri un kopš 2004. gada, vasarās tiek rīkots līnijdeju festivāls.

Līnijdejas ir paredzētas visām vecuma grupām un gaumēm. Šobrīd “Stand up” darbojas astoņas aktīvas, radošas dejotājas, kuras vieno mīlestība pret līnijdejām.

Dejotājas aktīvi un ar izdomu iesaistās dažādos vietējos un novada pasākumos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Stand up” veido draudzīgas līnijdejotājas ar jau zināmām tradīcijām un veselīgu humora devu, tādēļ ikviens tiek aicināts pievienoties un vienoties dejā.

Tādēļ 3.jūnijā plkst.19:00 ikviens laipni gaidīts uz līnijdeju kolektīva ‘’Stand up’’ 20 gadu jubilejas koncertu ’’Atmiņu virpulī’’, bet pēc koncerta uz pamodināsim vasaru ar ballīti, kurā muzicēs Arnis Graps.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.