Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Konkurss 3td e-grāmatu bibliotēkas lasītājiem

Šomēnes 3td e-GRĀMATU bibliotēka www.3td.lv atzīmē 3 gadu jubileju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas publisko bibliotēku lasītāji, kuri lasa vai arī ir ieinteresēti lasīt e-grāmatas 3td e-grāmatu bibliotēkā, tiek aicināti sagatavot virtuālus apsveikumus 3td bibliotēkai un publicēt tos soctīklos – Facebook, Twitter un Instagram, pievienojot mirkļbirku #3td3gadi

Uzvarētāji, sirsnīgāko un interesantāko apsveikumu autori, saņems vērtīgas balvas – grāmatas papīra formātā no 3td bibliotēkas sadarbības izdevniecībām – Zvaigzne ABC, Apgāds Mansards, Prometejs, Latvijas Mediji un Jumava, suvenīrdāvanas no Kultūras informācijas sistēmu centra un pārsteiguma balvu no 3td platformas izstrādātāja – IT uzņēmuma Tieto Evry in Latvia!

Apsveikumus var publicēt visu mēnesi līdz pat 31. janvārim ieskaitot. Aicins sveicējus izpausties radoši – tas var būt gan elektronisks attēls fotogrāfijas vai jebkura cita dizaina veidā (zīmējums, karikatūra, komikss), gan audio vai video ieraksts (video sveicienus vēlams veidot horizontālā formātā), kurā var būt izteikts novēlējums, var būt izteikts viedoklis par 3td bibliotēku, stāsts par kādu īpašu e-grāmatu vai arī par savu e-grāmatu lasīšanas pieredzi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Februāra sākumā žūrija, ko veidos 3td.lv bibliotēkas projekta komanda, noteiks 3×3 jeb deviņus interesantākos apsveikumus un šo apsveikumu autori saņems balvas. Visvisatraktīvākā un izteiksmīgākā sveiciena autoram – pārsteiguma balva no Tieto EVRY in Latvia.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.