Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Gaujienas tautas nams svinēs 70

Jau 70 gadus Gaujienā, muižas ļaužu dzīvojamā ēka jeb tautā saukta par “špricmāju”, ir Gaujienas tautas nama mājvieta. Šo sestdien, 24. septembrī pulksten 19.00, tautas nama 70 gadu jubilejas pasākumā “Laika lidojumā” atkal satiksies bijušie tautas nama darbinieki un amatierkolektīvu dalībnieki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gaujienas tautas nama vadītāja Laima Poševa vairāku gadu garumā apkopojusi iestādes vēsturi un tieši jubilejas reizē rādīs un stāstīs, kā tautas nams gadu gaitā veidojies, arī mainījies, un pastāstīs par katru iestādes vadītāju un amatiermākslas kolektīviem. Pirms L. Poševas tautas namam bija astoņi vadītāji, taču tieši viņa iestādi vada visilgāko laiku – kopš 1993. gada.

Jubilejas pasākumu “Laika lidojumā” var apmeklēt ikviens interesents, taču īpaši gaidīti bijušie darbinieki un kolektīvu dalībnieki. Jubilejas pasākuma īpašais viesis būs akordeonists Kaspars Gulbis. Neizpaliks arī kopēja svētku kūka un balle. Saglabājot intrigu, iestādes vadītāja vien atklāj, ka pasākuma laikā gaidāms ne viens vien pārsteigums, tostarp no bijušajiem kolektīvu dalībniekiem. 8. oktobrī pulksten 16.00 turpināsies Gaujienas tautas nama jubilejas “lidojums” kopā ar draugiem no Misso, Harglas, Lullemae, Kanepi, kolektīviem Igaunijā, ar ko Gaujienas tautas namam izveidojusies ļoti cieša sadarbība. “Draudzība ar igauņiem sākās jau sešdesmitajos gados, notikuši kopīgi pasākumi, festivāli, dziedāšana un dejošana. Tradicionāli katru gadu Gaujienā notiek igauņu koncerti, tādēļ arī jubilejas reizē aicinām viņus ciemos,” stāsta L. Poševa.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.