Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Negadījumā tomēr vainīgs un pārcelts citā amatā

Dimitrijs Kohanovs: “Policisti arī ir sabiedrības pārstāvji, visi ir cilvēki, un visi saņem sodu, kā to nosaka likums.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Beidzot izskatīta gada sākumā lielu rezonansi izraisījušā ceļu satiksmes negadījuma administratīvā lieta un atrisināts jautājums – vai 26. janvāra naktī dokumentāli fiksētajā negadījumā Alūksnē, Uzvaras ielā, ir iesaistīts Valsts policijas darbinieks.

Policijas amatpersonas laikrakstam vēsta – jā, disciplinārlieta izskatīta un persona pārcelta citā amatā, kur primāri darba uzdevumi nav saistīti ar satiksmes uzraudzību.Tāpat arī administratīvā pārkāpuma lieta ir izskatīta un sods piemērots privātpersonai, nevis amatpersonai.

Laikraksta lasītāji noteikti atminas publikāciju “Alūksnes un Malienas Ziņu” numurā, kurā vēstījām par 26. janvārī izraisīto ceļu satiksmes negadījumu Alūksnē, Uzvaras ielā, kur tobrīd nenoskaidrots vadītājs, vadot automašīnu, iebrauca ietves un ceļa norobežojušajā barjerā, bojājot to. Vainīgā persona negadījuma vietu atstāja, par to neziņojot likumā noteiktajā kārtībā. Pēc liecinieku liecībām publiski izskanēja iespējamais negadījumu izraisījušās personas vārds, proti, toreizējais Alūksnes policijas iecirkņa vecākais inspektors Aleksandrs Fins un kolēģis, kurš viņam negadījuma vietā it kā palīdzējis – inspektors Toms Šneiders. Toreiz inspektors A. Fins savu vainu publiski noliedza, apsūdzību saucot par safabricējumu. Par notikušo policijā sāka administratīvo procesu, kura izskatīšana ilga līdz 6. oktobrim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vairāk par administratīvā pārkāpuma lietu un disciplinārās izmeklēšanas rezultātu – 29. oktobra laikrakstā.

Foto:

Laikraksts “Alūksnes un Malienas Ziņas” kopš gada sākuma sekojis līdzi notikuma izmeklēšanas virzībai, un beidzot vēsta rezultātu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Foto: Sandra Apine

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

  1. finam, kā policistam ir jābūt maksimālajam sodam,tas ir tiesību atņemšana,jo viņš strādāja ceļu satiksmes uzraudzībā,zinot ka atstāt vietu nedrīkst.Un kā tad pierādīs dzērumu.Redzēja vairāki liecinieka,ka dzēra pie teterovska.šneideram par nepatiesu liecību sniegšanu ir jābūt krimināllietai.laikam uz stukačiem likumi ir mīkstinoši…….

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.