Reklāma

Alūksnes pusē mājsēdi pārkāpušas 11 personas

Attēlam ilustratīva nozīme/ Loreta Jargane

Aizvadītajās brīvdienās Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Alūksnes iecirknī uzsākti 98 administratīvā pārkāpuma procesi, no tiem par mājsēdes pārkāpumiem 11. Visos gadījumos piemēroti minimālie soda mēri. “Par pulcēšanos privātā transportlīdzeklī uzsākti deviņi administratīvā pārkāpuma procesi, par “Covidpass” pārkāpumiem – 16. Noformēts arī viens protokols kādam agresīvam autovadītājam,” brīvdienu pārkāpumu statistiku vēsta Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.
Par šiem mājsēdes un pulcēšanās pārkāpumiem piemēroti minimālie sodi – 10 eiro. Kopumā aizvadītajās brīvdienās Alūksnes iecirknī reģistrēti 75 notikumi, uzsākti seši kriminālprocesi, no tiem divi par zādzībām.
“Nozagti divi velosipēdi, savukārt otrs kriminālprocess ierosināts par iepriekš reģistrētu notikumu saistībā ar kartupeļu zādzību. Četri kriminālprocesi ierosināti par transportlīdzekļa vadīšanu alkoholisko dzērienu ietekmē bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Fiksēti arī pieci velosipēdu vadītāji reibumā,” stāsta Z. Vaskāne.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.