Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnes novadā sākti vairāki administratīvie procesi

Ekrānšāviņš no video, kur nenoskaidrotas personas Alūksnes ielās aiz automašīnas vizinās ar ragavām

Pa svētku brīvdienām no 24. līdz 27. decembrim Alūksnes novadā sākti vairāki administratīvie procesi par to, ka jaunieši pulcējas un bez noteikta mērķa vizinās ar automašīnām. Katrā automašīnā brauca vairākas personas no dažādām mājsaimniecībām. Arī šajos gadījumos uzsākts administratīvais process, informēja Vaskāne.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Četrās svētku brīvdienās no 24. līdz 27.decembrim Vidzemē policija kopumā sākusi 57 administratīvā pārkāpuma procesus par Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanas dēļ noteikto drošības pasākumu  pārkāpumiem.

Tāpat ar mērķi konstatēt iespējamos pulcēšanās pārkāpumus, Valsts policija sadarbībā ar pašvaldības policiju Vidzemē veica 369 preventīvās pārbaudes un reaģējusi uz septiņiem izsaukumiem, 28 reizes policijas darbinieki ir devuši preventīvus norādījumus.

Vaskāne informēja, ka VP Vidzemes reģiona pārvaldes amatpersonas nedēļas nogalē ir sākušas 57 administratīvos procesus, no tiem 21 ir sākts par to, ka personas, iebraucot Latvijā, nebija aizpildījuši elektroniskās apliecinājuma anketas jeb “covidpass.lv”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt 33 administratīvie procesi sākti par to, ka notiek privāti pasākumi, kuros piedalījās vairāki cilvēki no dažādām mājsaimniecībām, tādā veidā neievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus. Tāpat ir konstatēti pārkāpumi, kad personas, atrodoties publiskā vietā, klaji neievēro noteiktās drošības prasības. Vienā gadījumā ir sākts administratīvā pārkāpuma process par sejas masku nelietošanu, bet divi – par pašizolācijas neievērošanu.

Kopš ārkārtējās situācijas izsludināšanas 9.novembrī līdz 28.decembrim Vidzemē Valsts policija sākusi kopumā 417 administratīvo pārkāpumu procesus par mutes un deguna aizsegu nelietošanu, elektronisko apliecinājumu anketu neaizpildīšanu un par pulcēšanos.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.