Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

ir iespēja nodarbināt bezdarbniekus

http://www.dzirkstele.lv/portals/vietejas/raksts.html?xml_id=27110
raksts attiecas uz NVA Gulbenes filiāli, bet arī Alūksnē darbojas šis projekts, tādēļ, darba devēji, pievērsiet uzmanību!

b

ko pa grasiem nodarbinasiet sniegu uz cela rakt ka mulkus!!?!cits jums nekas nau padoma taja stulbaja Latvija!

pirms 9 gadiem, 2011.02.13 04:50

kavi

šis nav "simtlatnieku" projekts. uzņēmējs sadarbībā ar nva attiecīgās pilsētas filiāli vienojas par piedāvāto darbu un novērtē jauniešus kandidātus šī amata atbilstībai. nekas dižš maksāts netiek, bet ir sava veida izdevība abiem. jaunietis saņem stipendiju,pieredzi un iespēju doties tālāk apmācības kursos šajā specialitātē, un darba vadītājs saņem arī noteiktu stipendiju par katru apmācāmo jaunieti! es kā jaunietis uzskatu to par labu iespēju praktizētie, teiksim, viesmīļa, lomā, konsultanta lomā vai kāda vienkārši palīga lomā. Ja ES fonds ir iedevis pietiekami daudz naudas stipendijām, kādēļ to neizmantot?

pirms 9 gadiem, 2011.02.13 19:04

.

Nu kas glubenei labs Aluksnei neder. Brauc tur un strada

pirms 9 gadiem, 2011.02.14 09:51

sia

Problēma jau aspektā ka neviens tā īsti negrib strādāt.... man konkrēti uz sezonām trūkst darbinieku atrast normālus ir praktiski nerāli,kaut arī darba alga pie manis par fiziski pasmagu darbu DIENĀ ir no minimālais 30LVL līdz pat 150 LVL-DIENĀ, principā nekas cits kā strādāt pašam un ar saviem jau n gadus esošajiem darbiniekiem neatliek

pirms 8 gadiem, 2011.12.28 17:01

okk

Tad ieliec kaut vai forumā konkrētus priekšlikumus,no strādniekiem atkauties nevarēsi!Tavs teksts ar interesantajiem svešvārdiem un kļūdām gan liek šaubīties par maksātspēju,drīzāk lielīšanos!

pirms 8 gadiem, 2011.12.30 07:55