Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Blēdis, afērists kurš apiet likumus.

visa darbība komerciālā ko veic Ingus O, vai B, ir nelikumīga, bezlīgumiem un dokomentācijas. Indulim jaunalūksnē lapeni uztaisīja, Vīgantam pie pūlānezera terasi bez papīriem, rupji un bezkaunīgi, kur skatās valsts kontrole. Apē dzenīšos arī veic lielus pakalpojumus, šķūnim grīdu liek untml., bez kontroles, ņem darbā kā palīgus un izmanto invalīdus, ņirgājas par viņiem un algu nemaksā. Kristaps Ingusa kaimiņš liecināja, kas dzīvo miera ielā, Ingus ir ciniķis, liekulis un likumpārkāpējs, protams viņa pieredze sakapati par sevi, bija pats valsts ieņēmumu dienestā, policijā opers un 90 rīgā trakaslietas darīja, tā kā lūdzu LR valsts tas ir jūsu maucīgais auglis, tāpēc arī ir tā kā ir......
a

edcokmo

jap šamais izskatās pēc īsta recidīvista gan terasei dēļus uznaglojis gan šķūnim grīdu uzlicis! es domāju ka tur vajag bezmaz puss Latvijas budžetu novirzīt lai šo lietu izmeklētu,.. varbūt pat USA un Russia federālie dienesti jāpiesaista:D:D:D

pirms gada, 2018.11.07 16:42

venture

silti iesaku nevienam nesadarboties ar šo blēdi, ja negribat būt viņa noziegumu līdzdalībnieki! Lieta jau ir nodota prokoratūrā untiek izskatīta.Visdrīzāk ka galarezūltāts būs soda nauda vai piespiedu darbi .

pirms gada, 2018.11.08 08:11

Bērziņš

Já, Ingus ir godīgs cilvēks, bet nu cik šis forums varbūt adekvāts, kur skatās administrācija!? Ta jau var rakstīt jebko, par jebko un cik vien gribi nomelnot cilvēku. Lai Dievs svēta Ingusu un viņa pozitīvo biznesu, āmen!

pirms gada, 2018.11.12 07:55

zavadskis.ugis

Atklājot pilsoņu vārdus, uzvārdus, un arī dzīves vietu. Teksta autoram būtu nepieciešams atklāt savu vārdu un uzvārdu pēc pases datiem. Pretējā gadījumā tā gļēvi iznāk. Jūs Venture publiski atklājiet citu personu identitāti, bet pats slēpjaties. Vai Jums ir kas slējams par sevi un iespējams savām darbībām?

pirms gada, 2018.11.12 11:03

kárlis

Es jau gan zinu, kas ir šo rakstījis un kas ir venture, starpcitu tai ģimenītei ļoti patīk klačoties un vēl klāt šo to piedomāt, viņš pats ir bijušais policists gūlbenes pārvaldē, bet viņa tuvie radiņi dzīvo miera ielā. Es jau gan viņam teicu, lai vienreiz izbeidz taču klačoties, bet viņš saka, ka tā neesot mana darīšana ko viņš dara vai nedara, tādi laikamjauir tie likuma pārstāvji, godīgie... .

pirms gada, 2018.12.02 07:02