Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Tapuši 30 dokumentāli video stāsti par brīvprātīgo darbu

Publicitātes foto

Svinot savas darbības atjaunošanas trīsdesmitgadi, biedrība “Latvijas skautu un gaidu centrālā organizācija” (LSGCO) nākamās 30 dienas publicēs 30 sekunžu dokumentālus video stāstus, lai iedvesmotu ikvienu Latvijas iedzīvotāju veltīt vismaz divas stundas nedēļā brīvprātīgajam darbam. Biedrība katru dienu sociālajos tīklos publicēs vienu īsstāstu. “Alūksniešiem.lv” vēsta Skauti un gaidas pārstāve Agnija Jansone.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

24. novembrī Latvijas skauti un gaidas svinēs 30. savas darbības atjaunošanas gadadienu. Lai to atzīmētu, LSGCO izveidojusi 30 sekunžu garus īsstāstus, ko 30 nākamās dienas publicēs sociālajos tīklos. Video mērķis ir popularizēt brīvprātīgo darbu Latvijā, veidojot mūsu valsti un sabiedrību stiprāku, iejūtīgāku un demokrātiskāku. Dokumentālajos video skauti un gaidas stāsta par savu pieredzi, veicot darbus, kas palīdz kopienai, aicinot ikvienu Latvijas iedzīvotāju vismaz divas stundas nedēļā veltīt brīvprātīgajam darbam.

Video: Skautu un gaidu kanāls

Video nr. 1 Karlīna Latsone, lielgaida – ej.uz/LSGCO30_saliedetiba

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Video nr. 2 Andris K. Bērziņš, viedskauts – https://ej.uz/LSGCO30_turigums

Skauti un gaidas ir labs piemērs tam, ka nevalstiskajās organizācijās izaug sabiedriski aktīvi un atsaucīgi cilvēki, kuri ikdienā gatavi veikt labus darbus. Mūsu organizācijas biedri labi ilustrē to, ka tie, kuri brīvprātīgi darbojas LSGCO, arī vēlāk turpina šīs vērtības ieviest dzīvē. Video redzams, ka skauti un gaidas brīvprātīgi ada zeķītes priekšlaicīgi dzimušiem bērniem, rīko vasaras festivālu, strādā ar jaunuzņēmumiem. Gribējām ar šo dažādību iedvesmot arī citus padomāt, kas ir tie talanti un iespējas, ko ikdienā var veikt brīvprātīgi. Starptautiski pētījumi rāda, ka valstis, kurās iedzīvotāji vismaz divas stundas nedēļā (100 stundas gadā) velta brīvprātīgajam darbam, ir daudz demokrātiskākas un cilvēki tajās laimīgāki un pašapzinīgāki,” skaidro LSGCO valdes priekšsēdētāja Agnija Jansone.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.