Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Līdz 15.janvārim turpina darboties labdarības tālrunis

11.decembrī Ventspils Koncertzālē “Latvija” tika ierakstīts sirsnīgākais un gada emocionālākais labdarības koncerts “Nāc līdzās Ziemassvētkos!”. Koncerts Pirmajos Ziemassvētkos tika raidīts LTV1 un Otrajos Ziemassvētkos to atskaņoja Latvijas radio 1 ēterā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nāc Līdzās Ziemassvētkos” skatāms Lsm.lv:

https://replay.lsm.lv/lv/ieraksts/ltv/206196/labdaribas-koncerts-nac-lidzas-ziemassvetkos

Koncerts “Nāc līdzās Ziemassvētkos!” ik gadu ir kā viena no gaismiņām, kurās mazās, talantīgās sirsniņas savienojas ar lielajām, spožajām sirdīm, lai radītu Ziemassvētku brīnumu, par ko mums visiem priecāties. Arī šogad, spītējot visiem sarežģītajiem apstākļiem valstī, brīnums iemirdzējās Ventspils koncertzālē “Latvija”. Par to jau 14 gadus rūpējas labdarības “Fonda Nāc līdzās!” izveidotāja un šīs Ziemassvētku akcijas idejas autore un mākslinieciskā direktore, producente Sarma Freiberga.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz 15. janvārim vēl var ziedot!

Līdz 15.janvārim turpina darboties labdarības tālrunis 90067080, pa kuru zvanot ikviens var ziedot 1,42€ fonda bērnu un jauniešu talantu attīstībai. Aicinām ziedot, lai bērni arī nākotnē varētu turpināt attīstīt savas spējas, varētu pabūt gan vasaras rehabilitācijas un mūzikas nometnē, gan izdotos izveidot viņiem mūzikas klasi un lai mēs visi kopā veicinātu viņu labbūtību! Bērnu talantu attīstībai iespējams ziedot arī ar aplikācijas Mobilly starpniecību.

Katrīna Dimanta

Pēc koncerta noskatīšanās pārdomās par paveikto dalās Sarma: “..Lai arī koncerts šogad tāpat kā citugad bija augstā mākslinieciskā līmenī, man, kā tā veidotājai, bija skumji, zinot, cik daudz bērnu un jauniešu šogad nedrīkstēja piedalīties. Kaut ar prātu saprotu, ka situācija to neatļauj, tomēr sirds runā savu valodu… Nāc līdzās! koris līdz pēdējam brīdim cerēja, ka drīkstēs. Taču šoreiz brīnumi nenotika. Tā vietā man nācās stipri piedomāt, kā neatstāt pianistu Reni Zariņu tikai ar pavadījumu Tiguļa kordziesmai? Bet, kas domā, tas izdomā – mums taču korī dzied meitas un mammas, un radās brīnišķīgs kvartets, kā tagad teiktu, no divām mājsaimniecībām. Līvas mamma pirmo reizi dziedāja pie mikrofona! Visiem, kas uzstājās tik ļoti gribējās pieiet pie sava dziesmas drauga, aplikt roku, pieiet tuvāk, lai ieskatītos acīs, bet tas viss bija liegts. Tik ļoti pietrūka skatītāju sirsnīgo aplausu! Pirmoreiz koncerta ieraksts notika ar tik maz samēģināšanas reizēm pirms tā, un arī tās bija nepilnos sastāvos, jo amatieri nedrīkstēja mēģināt. Tad vēl daži dalībnieki vienkārši “nolēca” pēdējā brīdī, kāds cits bija iekļuvis kontaktpersonu sarakstos un nedrīkstēja piedalīties. Bet tagad es zinu ar kuriem varu un kuriem nevaru “iet kaujā”. Man kā koncerta producentei un mākslinieciskai direktorei tas prasīja ļoti daudz nervu. Taču saņemtās sirsnīgās un atzinīgās atsauksmes par koncerta izcilību, mani nomierināja, jo kopumā jau ir izdarīts milzīgs darbs. Un tas dod gandarījumu! Paldies visiem, kas uzticējās un bija kopā, lai šajā sarežģītajā laikā tomēr izveidotu mūsu sirsnīgo un bērniem un jauniešiem tik ļoti vajadzīgo labdarības akciju!..”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Ernests Mediņš

Ar Nāc līdzās! laureātiem kopā uzstājās mākslinieki, ko saucam par “Labās sirds māksliniekiem”, jo mākslinieki ziedo savu laiku un talantu, lai būtu kopā ar bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām, un tādejādi sniegtu viņiem savu atbalstu. Ar jaunajiem talantiem kopā uzstājās LNO solistes Ilona Bagele, Laura Teivāne, Marlēna Keine, pianisti Agnese Egliņa un Reinis Zariņš, dziedātāji Evita Zālīte, Juris Vizbulis, Aminata, Katrīna Dimanta, Lauris Reiniks, Atis Zviedris, perkusionists Ernests Mediņš un ģitārists Gints Smukais. Koncerta muzikālais vadītājs – komponists un mūziķis Jānis Strazds.

Saistībā ar akciju šogad tapusi arī dokumentālā filma “Līdzās sapnim”, ko veidoja Latvijas Televīzija. Idejas autore – žurnāliste Jolanta Muižniece, režisore Zita Kaminska. Filma stāsta par Nāc līdzās Ziemassvētkos! jaunajiem talantiem, viņu ikdienu un ceļu līdz lielajai skatuvei Ziemassvētkos.

Foto: Veronika Simoņenkova

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.