Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Izziņo pieteikšanos attālinātām lekcijām putnu atpazīšanā

Lai sniegtu ieskatu biežāk sastopamajās putnu sugās Latvijā un putnu vērošanas un sugu noteikšanas pamatprincipos, Latvijas Ornitoloģijas biedrība izziņo pieteikšanos attālināto lekciju ciklam “Pirmie soļi putnu atpazīšanā”, “Alūksniešiem.lv” vēsta LOB pārstāve Kitija Balcare.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lekciju ciklu tiešsaistē aicināti apmeklēt gan iesācēji, gan tie, kam putnu vērošana jau kļuvusi par aizrautīgu nodarbi, bet pietrūkst zināšanu to sugu noteikšanā, kuras ir sastopamas Latvijā.

Pārstāve norāda, ka sākot ar 2021. gada novembri ik nedēļu tiešsaistē tiks publiskota tematiskā lekcija, kas tiks papildināta ar fotogrāfijām, audio un video ierakstiem. Lekciju kursa dalībnieki saņems piekļuvi, kura darbosies līdz pat lekciju kursa noslēgumam 2022. gada martā. Lekciju kursa dalībnieki to varēs noskatīties jebkurā sev ērtā laikā un vietā.

Lekcijas vadīs pieredzējis putnu pazinējs Latvijas Ornitoloģijas biedrības ornitologs, sertificēts putnu eksperts Andris Dekants, kurš jau vairākus gadus ir vadījis lekciju ciklu “Pirmie soļi putnu atpazīšanā” un palīdzējis apmācīt studentus “Nord” lauka putnu noteikšanas kursos. Andris Dekants ir arī viens no šogad izdotās grāmatas “Latvijas ligzdojošo putnu atlanti 1980-2017” autoriem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lekciju dalībniekiem būs iespēja pievienoties iepriekšējā gada lekciju dalībnieku domubiedru grupai vietnē Facebook, lai kopīgi dalītos jauniegūtajās zināšanās.

Maksa, kas ir arī ziedojums biedrības labo darbu īstenošanai savvaļas putnu dzīves izpētei un uzlabošanai, par dalību lekciju ciklā “Pirmie soļi putnu atpazīšanā” ir 99.00 EUR, savukārt Latvijas Ornitoloģijas biedrības biedriem un studentiem vai skolēniem – 49.00 EUR.

Pieteikšanās anketa lekciju ciklam “Pirmie soļi putnu atpazīšanā 2021”: https://ej.uz/PutnuLekcijas2021 .

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

VIDEO “Kā atšķirt lauku zvirbuli no mājas zvirbuļa?”:

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.