Reklāma

Alūksniete veiksmīgi startē erudīcijas spēlē “V.I.P”

Foto: no personīgā albuma

Daudzu iecienītajā Latvijas televīzijas erudīcijas spēles “V.I.P” nesen fināla laurus plūca alūksniete Sandra Vīksna ar savu komandu. Sandra ir aktīva erudīcijas spēļu dalībniece, saucot to par savu vaļasprieku, un nu erudīcija vainagojusies arī naudas balvu.

“Šī bija patiešām interesanta un adrenalīna bagāta pieredze! Piedalāmies otro reizi, un jau pirmo reizi sapratām, ka būsim klāt vēl, un šoreiz – īpaši veiksmīgi,” stāsta S. Vīksna, aicinot arī citus erudītus izmēģināt savu varēšanu “V.I.P” studijā.

Sandra spēlēja kopā ar draugiem – Hariju Cīsku un Uģi Germeni, komandai jau ir pieredze veiksmīgā saspēlē.

“Jā, komandas saspēle ir ļoti svarīga, kopā ar Hariju un Uģi jau vairākus gadus spēlējam prāta spēles, tiesa gan, nedaudz savādākā formātā, tādēļ zinām, kuram kura jomā ir spēcīgāka,” komentē S. Vīksna.
“Pirmo reizi “V.I.P” bijām tieši pirms gada. Pusfinālā uzvarējām, finālā atbildējām uz visiem jautājumiem, bet viena papildiespēja bija par daudz, un zaudējām ar 10 punktu starpību pretinieku komandai. Pēc pirmās reizes sapratām, ka noteikti iesim spēlēt vēl, jo šī televīzijas spēle “ievelk”. Ir arī interesanti paskatīties uz sevi no malas,” stāsta S. Vīksna.

Veiksmīgās spēles rezultātā komanda ieguvusi 1070 eiro – par pielietojumu intervijas brīdī vēl nebija izlemts. Sandra pajokoja, ka vispirms jau jāsagaida kontā.

Mūspusē Sandra Vīksna pazīstama kā aktīva prāta spēļu “Prāta laboratorija” dalībniece, startējot komandā “Neprātīgi prātīgo partija”, kā arī brāļu Začu rīkotajās “Prāta spēlēs” un Latvijas prāta spēļu kausos.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.