Reklāma

Aicina izteikt viedokli par Atpūtas un sporta parka “Mežinieki” teritorijas apsaimniekošanas un aizsardzības saistošajiem noteikumiem

Foto: visitaluksne.lv

Saskaņā ar Meža likuma 38.3 panta pirmo daļu un Ministru kabineta noteikumu Nr. 123 “Noteikumi par parku un mežaparku izveidošanu mežā un to apsaimniekošanu” 29. punktu, Alūksnes novada pašvaldība ir izstrādājusi Atpūtas un sporta parka “Mežinieki” teritorijas apsaimniekošanas un aizsardzības saistošos noteikumus, informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

E. Aploka norāda, ka noteikumu mērķis ir nodrošināt “Mežinieku” teritorijas estētisko, ainavisko, ekoloģisko, vides, kultūrvēsturisko, izglītojošo, aktīvās atpūtas un rekreācijas vērtību saglabāšanu un atbilstošu apsaimniekošanu.

Noteikumi ir publicēti pašvaldības mājas lapā sadaļā Sabiedrība/Sabiedrības līdzdalība/Aktuālās apspriešanas. Lūdzam iepazīties ar sagatavoto dokumentu un izteikt viedokli! Ierosinājumus noteikumu uzlabošanai lūdzam sūtīt elektroniski uz e-pastu [email protected] līdz 2021. gada 14. maijam. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar Alūksnes novada pašvaldības ainavu arhitekti Andu Klints pa tālruni 22028275, e-pasts: [email protected], ziņo E. Aploka.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt