Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Vēl 15 dienas var pieteikt dziesmu Latvijas Televīzijas konkursam “Supernova 2022”

Vēl 15 dienas – līdz 7. decembrim iespējams pieteikt dziesmu Latvijas Televīzijas dziesmu konkursam “Supernova 2022”, kura uzvarētājs 2022. gada maijā iegūs iespēju piedalīties starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Turīnā Itālijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dziesmu konkursa “Supernova” mērķis ir atrast spožu mākslinieku un spilgtu populārās mūzikas skaņdarbu, kas varētu pārstāvēt Latviju vērienīgajā Eirovīzijas dziesmu konkursā (pusfināli notiks 10. un 12. maijā, fināls – 14. maijā).

“Ceram, ka mūziķiem, autoriem, izpildītājiem ir dziesmas – interesanti muzikāli stāsti, ko pieteikt!” teic Latvijas Televīzijas Programmu daļas satura redaktore Anna Platpīre.

Konkursā aicināti piedalīties gan debitanti, gan jau pieredzējuši mākslinieki – izpildītāji, autori un producenti, kuri sasnieguši 16 gadu vecumu. Gaidīti solistu, duetu un grupu (līdz sešiem dalībniekiem) pieteikumi. Nolikums paredz, ka ārvalstu pilsoņi drīkst piedalīties konkursā kā dziesmas fonogrammas producenti. Iesniegtā dziesma nedrīkst būt publicēta vai atskaņota publiski pirms 2021. gada 1. septembra.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dziesmu un izpildītāju iekļūšanu “Supernova 2022” televīzijas pārraidēs noteiks LTV izvēlēta žūrija. LTV arī patur tiesības uzaicināt izpildītājus un autorus dalībai konkursā.

Žūrija vērtēs dziesmas uzbūvi – oriģinalitāti, aranžējumu, vēstījumu, atbilstību mūsdienu tirgus tendencēm, kā arī dziesmas un konkursa dalībnieka iespējas un potenciālu konkurēt starptautiskajā popmūzikas tirgū, izpildītāja vokālās spējas, personību un iepriekšējos sasniegumus nozarē, arī potenciālu gūt sasniegumus nākotnē.

Līdz 7. decembra plkst. 23.59 dziesmu pieteikšana notiek „Supernova 2022” mājas lapā https://supernova.lsm.lv/lv/, kur iespējams iepazīties arī ar pilno konkursa nolikumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nākamajā kārtā iekļuvušos paziņosim šī gada decembrī. Skatītājus arī šoreiz pārsteigs krāšņi konkursa “Supernova” televīzijas šovi – tie Latvijas Televīzijā gaidāmi 2022. gada februārī.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.