Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Sestdien – auto izdzīvošanas šovs Malienā

Auto izdzīvošanas šova organizatori gaidāmo pasākumu reklamēja arī nule notikušajā retro auto izstādē Alūksnē. Trasē došoties arī attēlā redzamais auto.
Foto: Didzis Bauers

Rīt, 9. jūlijā, Malienas pagasta “Sebežniekos” notiks Vidzemē nebijis pasākums – auto izdzīvošanas šovs “Sebežu kauss 2022”, sagādājot asas izjūtas pašiem braucējiem un skatītājiem. Pasākumu organizē auto entuziasts Edijs Gušs no Malienas ar savu domubiedru komandu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumā būs ne tikai izdzīvošanas sacīkstes, bet arī automašīnu izstāde. Paredzēts, ka būs apskatāmas retro mašīnas, mūsdienu auto un džipi, ko nodrošinās auto klubs “Marienburg cars” un apvidus auto klubs “Purva bridēji 4 x 4”. Organizatori parūpējušies arī par omulīgu laika pavadīšanu, pieaicinot vietējos uzņēmējus ar maltīti un izklaidi.

Šis būs labdarības pasākums. Skatītājiem ieeja būs par ziedojumiem, ko novirzīs Alūksnes novada bērniem, kuriem nepieciešama medicīniskā palīdzība, bet finanses neatļauj pilnvērtīgi izveseļoties. Informatīvi atbalsta “Alūksnes un Malienas Ziņas”/portāls “Alūksniešiem.lv. Vairāk par pasākumu var izlasīt laikrakstā.

Sebežu kauss 2022”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kur? Alūksnes novada Malienas pagastā “Sebežniekos’’ (to jāraksta arī navigācijā)

Kad? 2022. gada 9. jūlijā

Cikos? Dalībnieku reģistrācija no pulksten 11.00, 12.00 – sāksies sacensības

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kas tas ir? Auto fanu un asu emociju piekritēju satikšanās neierastā veidā un vidē. Sacensību galvenais mērķis ir palikt pēdējam trasē ar auto, kas kaut nedaudz vēl kustas uz priekšu.

Kāds ir pasākuma mērķis? Labi pavadīt laiku, iegūt vērtīgas balvas un gūt ziedojumus Alūksnes novada bērniem, kuriem ir nepieciešama medicīniska palīdzība, bet finanses neatļauj pilnvērtīgi izveseļoties. Visu iegūto dalības un ieejas maksu ziedos.

Kā dalībnieki var pieteikties? Raksti Edijam Gušam “Facebook.com” Messenger vai zvani/ raksti uz 22429200. Pieteikties var līdz par sacīkšu dienai.

Vai droši? Pasākuma laikā uz vietas dežūrēs mediķi. Drošas vietas skatītājiem pasākuma vērošanai.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.