Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Pieejami dažāda veida elektriskie velosipēdi bezmaksas izmēģinājuma braucieniem Cēsīs un Valmierā

Foto: Vidzemes plānošanas reģions

Šodien, 14. augustā Cēsīs un Valmierā uzsākas 15 dienu akcija bezmaksas izmēģinājuma braucieniem ar dažāda veida elektriskajiem velosipēdiem, lai interesenti varētu novērtēt braucamrīka plašās iespējas un katra individuālā braucamrīka priekšrocības un ērtības. Vidzemes plānošanas reģions elektriskā velosipēda izmēģinājuma braucienus organizē ar mērķi pievērst sabiedrības uzmanību alternatīviem pārvietošanās veidiem ikdienā.  “Alūksniešiem.lv” vēsta Anita Āboliņa, sabiedrisko attiecību vadītāja Vidzemes plānošanas reģionā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Cēsīs interesenti gaidīti Pils laukumā 1, savukārt Valmierā – Cēsu ielā 4. Katrā no iepriekš minētajām vietām būs pieejami pieci elektriskie velosipēdi ar papildaprīkojumu – aizsargķiverēm, bērnu velo sēdeklīšiem un slēdzenēm. Velosipēdu izsniegšanas punkti darbosies ik dienas līdz pat 28. augustam no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00, iepriekšēja velosipēdu rezervēšana nav paredzēta. 

Ar vienu uzlādes reizi iespējams veikt līdz 60 km garu distanci, taču, ja baterija beidzas pirms atgriešanās sākumpunktā, ar velosipēdu iespējams pārvietoties arī minoties. Turklāt elektriskais velosipēds ir īpaši ērts lietošanai cilvēkiem cienījamā vecumā, kā arī piemērots tiem, kuriem dažādu veselības problēmu dēļ parastais velosipēds nav ieteicams (piemēram, ceļu problēmas, pārlieku liela slodze minoties utt.), – šī ir priekšrocība, kas ļauj izbraucienos doties visai ģimenei kopā. 

Iedzīvotāji aicināti savus izbraucienus iemūžināt fotogrāfijās un publicēt tās  sociālajos tīklos, izmantojot tēmturus #MARA un #elektriskievelosipēdi, komentējot pieredzi un jauniegūtās sajūtas. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pakalpojuma lietotājiem, atgriežoties no izbraucieniem, tiks lūgts aizpildīt novērtējuma anketu par saņemto pakalpojumu un braucamrīka lietošanas pieredzi. Anketas rezultāti tiks apkopoti un izmantoti pētījumā par mobilitātes paradumiem Vidzemē. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.