Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Jaunannā sākta Centra ielas pārbūve 


Jaunannas pagastā sākta Centra ielas pārbūve – šī ir viena no aktivitātēm apjomīgajā, Alūksnes novada pašvaldības realizētajā projektā “Uzņēmējdarbībai nozīmīgas infrastruktūras attīstība Alūksnes novadā”, ko atbalsta Eiropas Reģionālās attīstības fonds, informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliate Evita Aploka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekts paredz veikt kopumā septiņu uzņēmējdarbības attīstībai nozīmīgu pašvaldības autoceļu posmu atjaunošanu novada teritorijā, uzlabojot to nestspēju un izbūvējot cieto segumu.

Centra ielas pārbūve notiks kopumā nedaudz vairāk kā 1 km garumā. Darbi ritēs divās kārtās – no krustojuma ar Dzirnavu ielu līdz krustojumam ar Krasta ielu un no šī krustojuma līdz ciema robežai. Šobrīd būvnieki izbūvē caurtekas, kur tas nepieciešams, un noņem izveidojušos apaugumu. Jau nākamnedēļ – pirmdien, otrdien – plānots sākt vecā asfalta seguma frēzēšanu, kam pēc tam uzklās šķembu kārtu un vēlāk – jaunu asfalta segumu. Daļā pārbūvējamās ielas posma izbūvēs jaunu vai pārbūvēs esošo ietvi. Ielu apgaismojuma gaismekļus nomainīs uz LED gaismekļiem, kas ļaus samazināt elektroenerģijas patēriņu uz pusi. Ielas pārbūvi paredzēts pabeigt līdz novembra beigām.

Patlaban darbi rit vienā braucamās daļas joslā, satiksmi organizējot ar attiecīgām ceļazīmēm. Asfalta seguma frēzēšanas laikā, kas notiks jau nākamnedēļ, satiksmi organizēs ar luksofora palīdzību. Lūdzam autovadītājus ievērot izvietotos satiksmes organizācijas līdzekļus!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projektu izstrādājis SIA “Ceļu komforts”, būvdarbus veic SIA “8CBR”, būvuzraudzību nodrošina SIA “RoadLat” un SIA “RS Būvnieks”. Projektu vada Alūksnes novada pašvaldības Centrālās administrācijas Plānošanas un attīstības nodaļas projektu vadītāja Santa Supe.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.