Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Jaunajā mācību gadā dāvina skolēniem mobilo spēli aizraujošam ceļojumam

Foto: Unsplash

Septembrī Skolu programmas “Dzīvei gatavs” piedāvājumu skolēniem papildinās īpaša interaktīvā spēle mobilajās ierīcēs “Beelievers Cilpo” par ilgtspējas dažādajiem aspektiem ar staigāšanas un atjautības elementiem. Bezmaksas izglītojošā spēle ir Swedbank dāvana jaunajā mācību gadā skolēniem visā Latvijā. Tā radīta ilgtspējas tēmu izzināšanai jauniešiem no 7. līdz 12. klasei.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izglītojoši-izklaidējošajā piedzīvojumā skolēni varēs doties individuāli, vai klasesbiedru komandās, “izcilpojot” dažādas ilgtspējas tēmas ikviena mūsu ikdienā. Skolēni varēs pārbaudīt, cik dabai draudzīgi dzīvojam, un uzzināt jaunus veidus, kā būt vēl zaļākiem un palīdzēt saudzēt mūsu vienīgās mājas Zemi.

“Jauniešiem ilgtspēja ir svarīga un viņi vēlas radīt pozitīvas pārmaiņas, bet nereti viņiem trūkst atbalsta, informācijas, vai citu resursu. “Beelievers Cilpo” piedāvā skolēniem izklaidējošā veidā atklāt ilgtspēju mūsu ikdienā un vienlaikus dod pavedienus, kā ar savām izvēlēm ikviens varam saudzēt dabas resursus. Mēs ticam, ka jauniešu spēkos ir veidot nākotni labāku un ilgtspējīgāku mums visiem,” pārliecināta Madara Ūlande, Swedbank Latvija Korporatīvās sociālās atbildības vadītāja. “Skolu programmā “Dzīvei gatavs” arvien meklējam jaunus veidus, lai palīdzētu skolēniem ieraudzīt, kā skolā apgūtais noder dzīvē. Ceru, ka šī spēle, apvienojot izglītošanu ar izklaidi, būs noderīga skolotājiem, bagātinot mācību saturu,” pauda M.Ūlande.

Šajā interaktīvajā pastaigā, kuras laikā dalībnieki spēlē erudīcijas spēli savā viedtālrunī, var doties jebkurā laikā un vietā Latvijā, jo tās maršruts nav noteikts, to izvēlas paši spēlētāji. Galvenais ir būt kustībā – ejot uz priekšu, spēle ģenerēs arvien jaunus jautājumus un uzdevumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Spēle būs pieejama no 1. līdz 20. septembrim, tāpēc skolotāji aicināti “Dzīvei gatavs” sistēmā https://www.dziveigatavs.lv/ laikus pieteikt savu klasi un izmantot iespēju skolēniem par ilgtspēju uzzināt, izprast un iedvesmoties aizraujošā veidā. Detalizētāku spēles instrukciju varēs saņemt, piesakot klasi spēlei.

Vairāk par to, kā spēlēt “Beelievers Cilpo” un kas nepieciešams vietnē CILPO.LV

Izglītības kustības “Iespējamā misija” un Swedbank dibinātā Skolu programma “Dzīvei gatavs” aptver visus šobrīd izglītības standartā noteiktos mācību priekšmetus vai mācību jomas, nodrošinot kvalitatīvu un mūsdienīgu izglītību ikvienam Latvijas skolēnam. Skolu programmā ar savām zināšanām un pieredzi dalās 22 organizāciju, uzņēmumu un iestāžu darbinieki – teju 200 vieslektoru palīdz skolēniem labāk saprast mācību saikni ar reālo profesionālo dzīvi. “Dzīvei gatavs” piedāvā gan klātienes, gan tiešsaistes vieslekcijas, ekskursijas, kā arī mācību saturu dažādos neparastos formātos skolēnu ieinteresēšanai un izpratnes veidošanai.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.