Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Iespēja sievietēm virs 40 gadiem

Vidzemes plānošanas reģionā maijā sākts projekts “Uzplaukt radoši – sieviešu, radošo uzņēmēju iedrošināšana”, kā ietvaros tiek īstenota mentoringa programma sievietēm Vidzemes reģionā radošajās industrijās vecumā virs 40 gadiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta un programmas mērķis ir iedrošināt un atbalstīt sievietes vecumā virs 40 gadiem Vidzemes un Austrumviru (Ida-Viru) reģionos uzsākt vai attīstīt savu uzņēmējdarbību radošajās nozarēs. Atbilstoši pieteikumos norādītajām vajadzībām, uzņēmējdarbības attīstīšanai tiks izvēlēti mentori un nepieciešamās apmācības.


Programmas ietvaros dalībniecēm paredzēts nozares mentoru atbalsts, apmācības un individuālās konsultācijas ar radošās nozares profesionāļiem un ekspertiem jaunu zināšanu ieguvei un papildināšanai. Tāpat arī tiks organizēti treniņi jaunu spēju un prasmju attīstīšanai, nostiprināšanai aktuālos tematos (produktu attīstīšana, zīmola izveide, mārketings). Papildus paredzēti pieredzes apmaiņas braucieni starp
Igaunijas Austrumviru un Vidzemes reģioniem, prezentējot labās prakses piemērus,
dibinot jaunus kontaktus, kā arī publiskie pasākumi sadarbojoties reģioniem, veidojot
diskusijas starp radošo nozaru pārstāvjiem.


Piesakoties dalībai, jāņem vērā, ka dalībniekiem paredzēts iziet programmu pilnībā, ar mērķi nodibināt radošo uzņēmējdarbību vai attīstīt jau esošo. Programma paredzēta 14 mēnešu garumā ar aktivitātēm visā programmas laikā no 2024.g. augusta līdz 2025. gada vasarai. Vietu skaits ierobežots – programmā piedalīties iespējams 15 personām.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.