Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Būs izstāde par aptieku pirmsākumiem Alūksnē

APTIEKAS KOLEKTĪVS, Tirgotāju iela 13, 1972. gads.
FOTO: ALŪKSNES MUZEJA KRĀJUMS

Alūksnes pilsētas svētku laikā Alūksnes muzejā 5. augustā pulksten 15.00 atklās izstādi “Alūksnes aptiekas”, kurā varēs izzināt seno un interesanto Alūksnes novada aptieku vēsturi. Uz izstādes atklāšanu aicināti bijušie un esošie aptieku darbinieki, lai dalītos stāstos par darbu aptiekā un farmaceita profesiju, ņemot līdzi fotogrāfijas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Izstāde “Alūksnes aptiekas” ļaus iepazīties ar aptieku pirmsākumiem, ieskatīties aptieku un drogu tirgotavu darbā, izzināt Galvenās aptieku pārvaldes Alūksnes aptiekas darba organizāciju padomju gados un un sajust specifisko aptiekas smaržu. Svarīgi, ka izstādē varēs aplūkot aptiekas iekārtu, kas kādreiz atradās aptiekā Pils ielā 64, kas vēlāk pārvesta uz Zeltiņu aptieku,” ieinteresē Alūksnes novada muzeja ekspozīciju un izstāžu kuratore Linda Apšusala.

Muzeja pārstāve pateicas Alūksnes novada aptiekāriem, kuri jau dalījušies ar atmiņu stāstiem, fotogrāfijām un personīgajām lietām. “Aicinām alūksniešus turpināt dalīties ar atmiņu stāstiem, fotogrāfijām par Alūksnes novada aptiekām,” rosina L. Apšusala. Uz izstādes atklāšanu aicināti visi alūksnieši un pilsētas viesi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.