Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicina ziedot kanisterapijai Bērnu slimnīcā

Foto: freepik.com

Labdarības fonds “Sofi” kopā ar Bērnu slimnīcas fondu aicina ziedot kanisterapijai Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā (turpmāk – Bērnu slimnīca). Katru iedzīvotāju ziedoto eiro Labdarības fonds “Sofi” dubultos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No šī gada sākuma Bērnu slimnīca pirmo reizi saviem pacientiem sniedz kanisterapiju – tas ir terapijas process kvalificēta speciālista pavadībā, kurā piedalās īpaši apmācīts suns, un ar pacientu kopā pavada noteiktu laiku. Kanisterapija ir gan Latvijā, gan pasaulē populāra terapijas metode, kas uzlabo pacientu atlabšanas gaitu, pateicoties pozitīvajām emocijām, kas gūtas no kontakta ar suni.

Šobrīd kanisterapija Bērnu slimnīcas pacientiem tiek piedāvāta vienu reizi nedēļā, taču pieprasījums ir krietni lielāks. Slimnīca nākotnē cer uzņemt kanisterapijas suņus pie pacientiem biežāk, bet ar līdz šim saziedotajiem līdzekļiem to nav bijis iespējams nodrošināt.

“Pēc katras kanisterapijas sesijas gūstam apstiprinājumu, cik svarīga Ķepu terapija ir pacientiem dažādās situācijās, tādēļ ļoti vēlamies dot šo iespēju vairāk bērniem – gan pēc operācijām, gan uzturoties slimnīcā ilgstoši, piemēram, psihiskās veselības vai paliatīvās aprūpes pacientiem,” skaidro Bērnu slimnīcas Pacientu pieredzes projektu vadītāja Zane Kemlere. Ar labdarības akcijas palīdzību iecerēts palielināt terapiju skaitu uz divām reizēm nedēļā, tādējādi nodrošinot šo iespēju vairāk slimnīcas pacientiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ikviens iedzīvotājs ir aicināts piedalīties akcijā un ziedot kaut vienu eiro, jo ikvienu ziedojumu Labdarības fonds “Sofi” dubultos. “Sofi fonda sauklis ir “Ir labi labam būt”, un mēs vienmēr esam atbalstījuši labus darbus un idejas, bet mēs gribam ne tikai palīdzēt paši, bet šo ideju realizēšanā iesaistīt arī sabiedrību! Tāpēc katram saņemtajam ziedojumam mēs no savas puses pieliksim klāt tikpat daudz! Mēs vēlamies, lai šis būtu mūsu un sabiedrības kopīgi atbalstīts projekts. Vairosim labo, jo nudien ir labi būt labam!” komentē Toms Jurjevs, Labdarības fonda “Sofi” dibinātājs.

Akcijas sākums ir 1.jūnijs, kas pasaulē atzīmēta kā Starptautiskā bērnu aizsardzības diena.

Labdarības fonds “Sofi” ir labdarības organizācija, kuras galvenais fokuss ir sociālā atbalsta sniegšana dažādām sabiedrības grupām un dzīvniekiem. Kopš tā dibināšanas 2020.gadā Labdarības fonds “Sofi” ir viens no lielākajiem palīdzības sniedzējiem Latvijas dzīvnieku patversmēm un biedrībām, aktīvi realizējot dažāda mēroga projektus un programmas ne tikai Latvijā, bet arī Ukrainā. Lai gan fonda darbība primāri vērsta uz atbalsta sniegšanu dzīvniekiem, kuriem nav savu māju, tas aktīvi atbalsta arī ar bērniem, jauniešiem un ģimenēm saistītus projektus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par Bērnu slimnīcas fondu

Bērnu slimnīcas fonds kopš 2001.gada rūpējas par bērnu veselību, piesaistot sabiedrības palīdzību. Ikdienā cieši sadarbojoties ar Bērnu slimnīcu, BSF sniedz ieguldījumu, lai slimnīcā pieejamā palīdzība bērniem būtu profesionāla, augstas kvalitātes un tiktu sniegta bērniem un ģimenei draudzīgos apstākļos, kā arī lai tiktu nodrošināta sniegtās palīdzības pēctecība ikvienam bērnam, kura veselībai nepieciešams atbalsts pēc ārstēšanās slimnīcā.

Informāciju sagatavoja Sindija Liepiņa, Labdarības fonda “Sofi” vadītāja.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.