Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Visskaistākā Ziemassvētku dāvana – mazās māsas smaids

Ziemassvētki ir mālupietes Ivitas Krevicas mīļākie svētki un tikpat nozīmīgi tie kļuvuši arī visai viņas kuplajai audžuģimenei: vīram Aivaram, bērniem Ievai, Inesei, Jānim, Nikam, Ilzei, Marinai un smagi slimajai audžumeitiņai Ancei, jo svētki allaž nāk ar cerību, un cerība šai ģimenei ir svarīgāka par visu. Ancei par saziedotajiem līdzekļiem šogad bija iespēja uzsākt īpašas veseļošanas procedūras klīnikā Polijā. Pozitīvas izmaiņas mazās māsas veselībā un viņas smaids ir gaidītākā Ziemassvētku dāvana katram kuplās ģimenes pārstāvim.

Ar Ivitas Krevicas audžuģimeni Mālupē tikāmies pirms pusotra gada Māmiņu dienā, un jau tad bija skaidrs, ka uz tādiem cilvēkiem, kā Ivita, turas pasaule. Ivitas un Aivara ģimenē aug septiņi bērni, tostarp trīs audžubērni. Ance šajā pulciņā ir visjaunākā, 2,9 gadus veca, taču ar ievērojamām veselības problēmām (kratītā bērna sindroms), kuru mazināšanai cerības dod vienīgi dārga cilmes šūnu transplantācija.

Ances stāsts ir ļoti skumjš. Tas, kas noticis ar mazulīti, pirms viņa nokļuva bērnunamā, nav ar prātu aptverams. Konstatēti vairāki lūzumi, hematomas, galvaskausa plaisa, smadzeņu bojājumi un vēl virkne nopietnu diagnožu. Iemesls tam -
vardarbība. Ivitas un Ances satikšanās bija liktenīga, un, pateicoties tai, tagad viņa prot smaidīt.

Šis stāsts aizkustināja cilvēkus visā Alūksnes novadā un arī Latvijā, ar labdarības fonda “BeOpen” starpniecību saziedojot līdzekļus vairākām procedūrām Polijas klīnikā, un šajos Ziemassvētkos Ance devās savā piektajā ceļojumā. Ceļojumā uz atveseļošanos.

Ar ģimeni tikāmies mirkli pirms došanās uz klīniku, kad priekšnamā jau gaidīja čemodāni un gaisā virmoja gandrīz sataustāma ticība Ziemassvētku brīnumam.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.