Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Vedīs piedzīvojumos pa Gauju

Supot var katrs! Nav vecuma vai svara ierobežojuma, ir tikai jāgrib, jāmēģina un jādara, saka Roberts Aubens, kurš šonedēļ Gaujienas pagasta Zvārtavas ezerā sāka piedāvāt SUP dēļu apmācību ar kustības un elpošanas praksi. Pavisam drīz viņš aicinās doties arī piedzīvojumos turpat Gaujienā – supojot pa Gauju, jogojot un gatavojot vakariņas dabā.

SUP dēļu iegādei un nodarbību organizēšanai Gaujienā Roberts saņēma Smiltenes novada pašvaldības finansējumu uzņēmējdarbības ideju konkursā “Esi uzņēmējs Smiltenes novadā!”. Pašvaldības piešķirtais līdzfinansējums – 2320 eiro. Pašvaldības mērķis konkursā bija sniegt atbalstu Smiltenes novada uzņēmumu un fizisko personu projektiem, kuru rezultātā tiek radīti jauni produkti un pakalpojumi vai tiek radītas jaunas darbavietas. Roberta projekta “Supo Gaujienā” mērķis ir veicināt aktīvās atpūtas daudzveidību Smiltenes novadā, piedāvājot SUP dēļu braucienus, kas apvienoti ar jogas un elpošanas aktivitātēm.

Roberts nav gaujienietis, dzīvo Grundzālē, bet kā aktivitāšu īstenošanas vietu izvēlējies tieši Gaujienu. “Gaujiena ir ainaviski skaista vieta. Zvārtavas ezers arī nav plaši zināms, un sākumā varētu likties, ka tas ir nekurienes vidū. Atbraucot uz šejieni, cilvēks redz, cik te ir skaisti. Ezera otrā krastā ir Zvārtavas pils, netālu Gaujienas centrs, kurp doties pārgājienos. Grundzālē tik ainaviski skaistas vietas nav. Ir Palsas upe, pa kuru varēs supot pavasaros. Šobrīd tur ir nedaudz par seklu,” stāsta Roberts.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.