Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Strādā cilvēkam

Iveta Priede Mālupes pagastu pārvalda jau divpadsmito gadu, no 2010. līdz 2020. gadam viņas pārziņā bija arī Liepnas pagasts. Savukārt līdz ar 2020. gada 1. janvārī līdz ar lēmumu par pārvaldes vadītāja vietu katrā pagastā I. Priede atgriezusies Mālupes pagasta pārvaldes vadībā.
Iveta Priede savā stāstījumā par to, kā klājas Mālupē, ir lietišķa un zinoša, apliecinot, ka pārzina savu teritoriju, savus ļaudis pagasta pārvaldē, tur roku uz pulsa un vienmēr iestājas par savu dzimto pusi, kurā dzīvo un un strādā.

- Kā pirms 12 gadiem uzsākāt darba gaitas pagasta vadībā?
- Meita sāka skolas gaitas pirmajā klasē, savukārt es oktobrī sāku strādāt pagasttiesā. Vēlāk kļuvu par padomes priekšsēdētāju uz vienu sasaukumu. Tad dibināja novadu, un mans darbs pagasta pārvaldē turpinājās.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.