Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Skolu reorganizācijā vēl daudz darāmā

Lēmuma izpildē par skolu tīkla reorganizāciju Alūksnes novadā jāiegulda liels darbs un jārisina daudz jautājumu, lai ieviestu tādu modeli, kādu izstrādājusi Alūksnes novada pašvaldība, lai nākamajā mācību gadā ar 1. septembri skolēni varētu uzsākt mācības jaunizveidotajā Alūksnes vidusskolā, Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā, Ziemeru pamatskolā un Alekseja Grāvīša Liepnas pamatskolā.

Lai tas notiktu, daudz jau padarīts, bet vēl arī daudz darāmā, saka Alūksnes novada pašvaldības izpilddirektors Ingus Berkulis un vēlreiz akcentē, ka novada izglītības iestāžu tīkla reformas pamatā ir pašvaldības kā izglītības iestāžu dibinātāja atbildība nodrošināt kvalitatīvas izglītības pieejamību ikvienam novada bērnam neatkarīgi no viņa dzīvesvietas.
Pašvaldības pārstāvjiem, tiekoties ar bērnu vecākiem, galvenais jautājums bijis par transporta nodrošināšanu un skolēnu pārvadājumiem. Pašvaldība aplēsusi situāciju gan ar sabiedrisko, gan pašvaldības transportu, un ir skaidrs, kā skolēnus pārvadās uz Alūksnes skolām, Ziemeru un Liepnas pamatskolām.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.