Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Skolu reformu Alūksnē sauc par cirka izrādi

Izglītības un zinātnes ministrei Antai Muižniecei šonedēļ jau atkārtoti bija jāsniedz atbildes Saeimas pieprasījuma komisijas sēdē par iecerētajām reformām Alūksnes novada skolu tīklā. Līdz šim ministrija Alūksnes novadā saskaņojusi tikai Pededzes pamatskolas likvidāciju, bet par pārējo skolu reformēšanu Alūksnes novada pašvaldībai jāsniedz papildu informācija.

Arī ministrijā jūt sabiedrības neapmierinātību ar pašvaldības pieņemto lēmumu. “Ministrijā ir saņemti iesniegumi un vēstules, izsakot iebildumus pret izglītības iestāžu tīkla kārtošanu Alūksnes novada pašvaldībā, visvairāk iebildumu izsakot par Strautiņu pamatskolas iekšējo reorganizāciju, kā arī par lēmumu pieņemšanas procesu kopumā, tostarp sabiedrības pārstāvju iesaisti un viedokļu uzklausīšanu lēmumu pieņemšanā. Lai varētu vispusīgi izvērtēt jautājumu par saskaņojuma sniegšanu izglītības iestāžu reorganizācijai un likvidācijai, ministrija lūgusi Alūksnes novada pašvaldībai sniegt papildu informāciju attiecībā uz plānotajām izmaiņām izglītības iestāžu tīklā,” norādīja ministre.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.