Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Skolu liktenis izlemts!

Alūksnes novada domes ārkārtas sēdē domes priekšsēdētājs Dzintars Adlers skaidroja, ka februārī lēmumu par skolu tīklu izņēma no domes sēdes darba kārtības, jo bija par maz diskutēts ar sabiedrību. Tomēr ar lēmuma pieņemšanu kavēties nedrīkstot, jo tas saistīts ar investīciju piesaisti izglītības iestādēm. Pašvaldībai nav iespējas ne piedalīties Eiropas Savienības fondu projektu aktivitātēs, ne pretendēt uz aizdevumu, ja tā nav līdz 1. jūlijam pieņēmusi lēmumu par izglītības tīkla sakārtošanu. Dz. Adlers norādīja, ka ir pēdējais laiks to darīt. Pie tam pašvaldība pie izglītības tīkla sakārtošanas strādā jau vairākus gadus, bet intensīvāks darbs ieguldīts kopš oktobra. Nepopulārais lēmums beidzot jāpieņemot.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.