Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

“Sakārto māju” Brīvības svētkiem

Alūksnes novada pašvaldības domes vadība priecājas, ka novads novērtēts visas valsts mērogā, uzticot 4. maija Brīvības svētku parādi rīkot Alūksnē. Tā ir arī liela atbildība, lai viss būtu sakārtots un paveikts atbilstoši nolikumam, un lai pēc svētkiem par padarīto būtu gandarījums gan alūksniešiem, gan viesiem.

Lai sarīkotu tik ievērojama mēroga svētkus, liela atbildība jāuzņemas novada domes vadībai, izpilddirektoram un atbildīgajām pašvaldības iestādēm. “Alūksniešiem jābūt viesmīlīgiem, sava māja jāsakārto tā, lai mēs pilsētu viesiem parādītu tādā līmenī, kādā mēs to vienmēr esam vēlējušies redzēt,” pirms svētkiem saka novada domes priekšsēdētājs Dzintars Adlers.
Lai pēc ziemas pilsētu pienācīgi sakoptu, strādāja pašvaldības aģentūras “Spodra” darbinieki, Lielajā talkā laikā un vēl pēc tās sakopšanas darbos iesaistījās arī pašvaldības Centrālās administrācijas pārstāvji, kuri strādāja jaunā Tūrisma un informācijas centra apkārtnē, skolu jaunatne un Sporta skolas saime, sakopjot Pilssalas teritoriju.
Pašvaldības izpilddirektors Ingus Berkulis atzīst, ka ir liels gods šādā pirmssvētku mirklī strādāt un vadīt darbu procesu. “Paldies visiem par ieinteresētību, gatavojoties svētkiem, tādēļ lepnums un gods par svētku parādi Alūksnē ir divtik liels. Esmu pārliecināts, ka mums izdosies lieliski, jo pašvaldībā strādā profesionāli darbinieki,” saka I. Berkulis.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.