Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Prezentē “Mežinieku” mežaparka koncepciju

Alūksnes novada domes deputātiem un interesentiem arhitektu birojs “Nams” prezentēja jauno “Mežinieku” mežaparka koncepciju.
Jāatgādina, ka pagājušajā gadā pašvaldība apkopoja aptaujā paustos iedzīvotāju priekšlikumus par “Mežinieku” attīstības koncepciju un augustā bija cenu aptauja jaunās koncepcijas izstrādes pretendentiem, bet jau septembra beigās noslēgts līgums ar arhitektu biroju “Nams”.

Izstrādāto koncepciju prezentēja arhitekts Rūdolfs Maurāns: “Alūksnē jau viesojāmies janvārī, kad konceptuāli stāstījām par “Mežinieku” attīstības projektu. Tagad prezentējam kopsavilkumu.”
No dotā uzdevuma prioritāri sarindotas trīs lietas. “Pirmais - veidot pilnvērtīgu sporta bāzi ar profilējošo sporta veidu biatlonu kopā ar tam draudzīgajiem sporta veidiem, kā slēpošanu, amatieru slēpošanu un vasaras sporta veidiem, kas varētu notikt šādā asfaltētā trasē. Attīstības ambīcija ir vidēja līmeņa Eiropas, nacionāla un reģionāla līmeņa sacensību rīkošana, kā arī nometņu un treniņu darba organizēšana profesionāļiem un jauniešiem. Otrais un trešais uzdevums ir saistīts ar piedāvājuma paplašināšanu, lai mazinātu šī kompleksa sezonalitāti, kas šobrīd ir diezgan ievērojama – galveno lomu spēlē biatlons, un dabas tūrisma piedāvājumu attīstība, ainaviskā kvalitātē,” stāsta arhitekts.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.