Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Pošas nozīmīgākajiem svētkiem

Kultūras jomā nozīmīgākais notikums šogad būs XXVII Vispārējie latviešu Dziesmu un XVII Deju svētki, kam gatavojas arī Alūksnes novada amatiermākslas kolektīvi. Mēdz teikt, ka īstie svētki ir gatavošanās tiem, un par to kopīgā tikšanās reizē Alūksnes Kultūras centrā bija saruna novada kultūras darba speciālistiem un amatiermākslas kolektīvu vadītājiem.

Alūksnes novada Kultūras centra direktore Sanita Bērziņa sarunas ieskaņā pateicās viņiem par izturību amatiermākslai dramatiskajos pēdējos divos gados, kas aizritēja kovida zīmē. “Pagājušā gada jūlijā, pārņemot novada amatierkolektīvu plašo saimi, ar prieku konstatējām, ka visi izturējuši ilgo pauzi, un gars, kas katrā mājo caur amatiermākslu un mīlestību uz deju, dziesmu, rokdarbiem, teātri, ir pāri visam. Tas ir pats svarīgākais. Ja izturējām šos divus gadus, tad man nav ne mazāko šaubu, ka šogad ar dubultu prieku sagaidīsim amatiermākslai visīpašākos svētkus - Dziesmu un Deju svētkus,” sacīja S. Bērziņa.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.