Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Nāk ar atvērtību un atklātību

Alūksnē policijas priekšnieki bieži nemainās, un teju katrs novada iedzīvotājs var nosaukt salīdzinoši īso hronoloģiju, tādēļ jauna cilvēka iecelšana šajā amatā parasti raisa rezonansi. “Alūksnes un Malienas Ziņas” pacietīgi nogaidīja dažus mēnešus, lai martā Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Alūksnes iecirkņa priekšnieces amatā apstiprinātā balveniete Valda Gibala - Lesiņa “iestrādājas” un pastāsta, kā ienācējai no citas puses, pie tam, daiļā dzimuma pārstāvei, kura starp iecirkņu priekšniekiem ir retums, veicas atbildīgajā amatā. Sarunā atklājās kompetents un daudzpusīgs cilvēks, kuram amats nav pašmērķis, bet izaicinājums labākai pasaulei mums apkārt.

- Sāksim ar jautājumu par izvēli strādāt policijā – kāds bija ceļš un motivācija?
- Tā ir vecāku ievirze. Manā bērnībā nebija pieņemts vecākiem pretī runāt, tādēļ paklausīju. Četrus gadus mācījos Limbažu 18. arodvidusskolā, apgūstot policijas kārtībnieka arodu. Skolu beidzu kā teicamniece un augstskolā tiku uzņemta budžeta grupā. Pēc prakses toreizējā Balvu rajona policijas pārvaldē man piedāvāja tur uzsākt dienesta gaitas, un es piekritu, tālākās studijas turpinot neklātienē.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.