Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Mērķtiecīga, uzcītīga un neatlaidīga pedante

Mērķtiecība, uzcītība un neatlaidība ir tās rakstura īpašības, kas piemīt alūksnietei Rimmai Mellenbergai. Viņa uzskata, ka dzīvē svarīgs ir mērķis. Jaunības gados “ieguvusi daudz punu”, un ar pašreizējo prātu domā, ka bieži vien tolaik būtu vajadzējis rīkoties savādāk. “Tomēr dzīves pieredze jāiegūst katram pašam, jo nekļūdās tikai tas, kurš neko nedara,” saka viņa.
Alūksnieši Rimmu Mellenbergu tagad pazīst kā Alūksnes novada pašvaldības Centrālās administrācijas Īpašumu nodaļas vadītāju un gleznotāju, kuras darbi skatāmi ne tikai mūsu novada izstāžu zālēs, bet arī kaimiņos.

Rimma dzimusi Rīgā, bet bērnību pavadījusi Apē. Tēvs Viktors bija krievu tautības cilvēks, galdnieks, bet mamma - baltkrieviete Marija, kura ilgus gadus strādāja par pavāri vietējā ēdnīcā. Birovu ģimenē auga trīs māsas - Jeļena, Rimma un Jekaterina. Sākoties atmodas laikam, ģimene nodibināja vienu no pirmajiem privātveikaliņiem Apē, kur tirgoja makaronus, “košļenes” un citu pirmo importa produkciju.
Bērnībā mazā Rimma daudz laika pavadīja svaigā gaisā. “Mamma mūs nekad nevarēja sasaukt ēdienreizēs, bet svētdienu vakarpusēs tuvējais sporta laukums bija tukšs, jo bērni iekārtojās pie televizora, lai skatītos pirmās pārtulkotās amerikāņu “multenes”, kas šķita ļoti aizrautīgas,” tagad atceras R. Mellenberga. Birovu māsas jau agri kļuva patstāvīgas. Rimma, mīlot mammu, centās viņai palīdzēt mājas darbos. Kad ģimene vēlu vakarā pārradās no darba veikalā, meitene jau bija uzkopusi māju un vecākus sagaidīja ar siltu zupiņu, ko visi bija mīļi iesaukuši par “Rimmas firmas ēdienu”.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.