Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Jauno speciālistu piesaiste – ļoti nopietns darbs

Lai Alūksnes novads veiksmīgi attīstītos arī nākotnē, svarīgi spēt piesaistīt jaunus, izglītotus speciālistus, kuru, jāatzīst, pašlaik mums ļoti trūkst. Par to, kā tas pašvaldībai izdevies līdz šim un kā šo darbu plānot nākotnē, sprieda Alūksnes novada attīstības programmas 2021. - 2027. gadam tematiskās darba grupas “Speciālistu piesaiste novadam” dalībnieki.

“Jaunu speciālistu piesaiste novadam ir ļoti svarīga, lai zinātu, kā turpmākajos sešos gados plānot novadam nepieciešamo speciālistu piesaistīti. Ko pašvaldībai darīt, lai Alūksnes novadā ir arī gados un pēc sajūtām jauni, zinoši speciālisti, kuri var veicināt novada attīstību un ekonomisko izaugsmi,” uzsākot sarunu, teica grupas moderatore, pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.
Viņai piekrita liepneniete Liene Stabinge un pastāstīja savu pieredzi, daloties atmiņās par laiku, kad pārcēlās uz dzīvi Liepnas pagastā. “Mūsu ģimene ir reāls piemērs tam, kā pirms 16 gadiem Liepnas pagastā piesaistīja jaunos speciālistus. Mūs tolaik uzrunāja pagasta pārvaldes vadītājs, izrādot interesi par to, kādēļ mēs esam izvēlējušies dzīvot Liepnā. Tas bija svarīgi, tādēļ uzskatu, ka arī tagad vajadzētu kādu augsta ranga pašvaldības speciālistu, kurš nodarbojas ar to,” saka L. Stabinge.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.