Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Jaunais novads pieņem pirmos lēmumus

Jaunveidotā Smiltenes novada domes deputāti aizvadījuši jau divas ārkārtas domes sēdes, kurās lēma par novada pastāvēšanai svarīgiem jautājumiem – apstiprināja pašvaldības nolikumu, izveidoja Apes pilsētas un pagasta pārvaldi, izdiskutēja, cik izpilddirektoram būs vietnieku un kādas algas saņems šie darbinieki un arī paši.

Nolikumu, kas ir svarīgākais pašvaldības dokuments un reglamentē, kā pašvaldība strādās, pieņēma 13 deputātiem balsojot “par”, bet diviem balsojumā atturoties. Vēl pirms balsošanas precizēja priekšsēdētāja vietnieces Gitas Mūrnieces pienākumus - viņa būs vietniece sadarbības veidošanā ar uzņēmējiem, un vienojās par izpilddirektora vietnieku skaitu. Iepriekšējās sarunās bija panākta vienošanās par diviem izpilddirektora vietniekiem, tomēr sēdē atkal izskanēja variants par vienu vietnieku.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.