Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ievēlēti trīs vietnieki – jauns domes vadības modelis

Trešdien, 7. jūlijā, notika Alūksnes novada domes sēde, kurā deputāti ievēlēja domes priekšsēdētāja vietniekus. Deputātu diskusijas domes sēdē bija visai saspringtas. Pārstāvjiem no Zaļo un Zemnieku Savienības (Arturs Dukulis, Druvis Mucenieks, Modris Lazdekalns) bija daudz jautājumu un komentāru jaunās domes deputātiem, tāpat arī precizējumi par turpmāko darba kārtību Alūksnes novada domē.
Būtiskākie jautājumi radās par šī sasaukuma mainīto domes vadības modeli. Tas paredz, ka domē strādās tikai viens algots domes priekšsēdētāja vietnieks - attīstības un investīciju piesaistes jautājumos. Savukārt domes priekšsēdētāja vietnieka tautsaimniecības jautājumos un domes priekšsēdētāja vietnieka teritoriālajos jautājumos amati nebūs algoti. Līdz ar to prognozējams pašvaldības budžeta izdevumu samazinājums gadā. Šajā jautājumā vislielāko neizpratni izrādīja deputāts Arturs Dukulis, kurš komentēja, ka, iespējams, arī kāds no deputātiem vēlēsies strādāt bez algas un darboties brīvprātīgi.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.