Reklāma

Iemesli zināmi, notiek labošana

Laikrakstā jau vairākkārt rakstīts par pagājušajā gadā Alūksnes novadā nekvalitatīvi remontētajiem ceļiem, pa kuriem pārvietojoties, daudziem transporta līdzekļiem izraisīti bojājumi. Kāda lasītāja ievērojusi, ka šogad autoceļu Alūksne - Litene tomēr labo, un raksta redakcijai: “Šogad viņi ( SIA “8 CBR” - red.) liek ielāpus, ber akmentiņus uz ielāpiem, labo bedres. Vai tiešām jābojā visi Latvijas ceļi? Man katru rītu sanāk braukt uz darbu pa šo ceļu, daudzi autovadītāji neievēro uzstādītās ceļa zīmes ar ātruma ierobežojumu līdz 50 kilometriem stundā, tā radot atkal iespēju bojāt citus transporta līdzekļus. Ar laikraksta palīdzību vēlos noskaidrot, cik ilgi epopeja ar šo ceļu turpināsies, vai tiešām nevar sataisīt vienreiz un normāli? Un vispār, kāpēc tas ceļš bija jāmēģina labot? Pirms remonta tas nebija viens no sliktākajiem,” redakcijai jautā laikraksta lasītāja.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.