Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Dzīve jādzīvo ar garšu!

Inguna Avota ir pozitīvākais, enerģiskākais un darbīgākais cilvēks, kuru pēdējā laikā esmu sastapusi. Jau trīs mēnešus viņa ir Gaujienas pagasta pārvaldes vadītāja. 18 gadus Inguna veltījusi darbam Smiltenes tehnikumā, kur īstenojusi projektus, kas ļāva vairāk nekā 700 jauniešiem doties plašajā pasaulē un iepazīt iespējas citur, saņēmusi “Latvijas lepnuma” balvu, bet nu darba dienas aizrit mierīgajā Gaujienā. Inguna ir degsmes pilna iesaistīties Gaujienas dzīvē, mainīt, kas maināms, un uzlabot, cik vien būs viņas spēkos.

- Pēc profesijas esmu ekonomiste, mācījos Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātē. Sākumā strādāju padomju saimniecībā par ekonomisti. Sākoties brīvas Latvijas laikiem, kļuvu par uzņēmēju. Bija privāts bizness trakajos deviņdesmitajos, izdzīvoju pilnu tā brīža notikumu spektru, arī reketu. 1993. gadā, kad man bija 27 gadi, startēju Grundzāles pagasta pārvaldes vēlēšanās. Biju jauna, apkārt bija līdzīgi domājoši cilvēki. No savas partijas ievēlēja vienīgo. Lai gan par partijām tās grūti nosaukt, bijām apvienojušies aktīvi un darbīgi cilvēki, kuri gribēja ko darīt un mainīt. Pieredzes bija maz, bet ievēlēta tiku. Pirmajā sapulcē bija jāvienojas par vadību, un mani nostādīja izvēles priekšā - vai nu viss paliek pa vecam, vai man jākļūst par pagasta vadītāju. Ambīcijas bija lielas, likās, ka visu varu, tādēļ piekritu. Vienu sasaukumu nostrādāju kā pagasta vadītāja. Darbs man ļoti patika. Tā bija tā īstā dzīve, biju iekšā visos notikumos. Tam sekoja kritums jeb īstā dzīves skola. Tobrīd viss likās traģiski, bet ticu tam, ka ir kādi spēki, kas mūsu dzīves sakārto tā, kā ir jābūt.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.