Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Durvis ver beķereja “Diena un nakts”

Verot beķerejas durvis, uzvēdī kanēļmaizīšu smarža, kas atnācējam atsauc atmiņā bērnību, savukārt melni zeltainais interjers sveču gaismā rosina domāt, ka esi nokļuvis nakts lokālā. Skan apmeklētāju čalas, pildās kūku kastītes un rosībai pa vidu šarmantā saimniece ar jauno smalko kafijas automātu cenšas “sarunāt” divas melnas kafijas.
“Vēl jau viss skrējienā, procesā, eksperimentā, bet gribējās jau atvērties, tas ir tik ilgi gaidīts brīdis,” beidzot atsēdusies uz omulīgā dīvāniņa zaļā augu oāzē, saka beķerejas saimniece, SIA “Pavards” valdes priekšsēdētāja. Evita Kalniņa. Jā, alūksnieši jau trīs gadus seko līdzi lielās divstāvu ēkas Pils ielā 58 atjaunošanas procesam, zīlējot, kas tur būs. Tagad pilsētas vēstures annālēs būs ierakstīts, ka pirms Lieldienām atvērta beķereja “Diena un nakts”, kas ir uzņēmēju Evitas Kalniņas un Sergeja Šurkina trīs gadu garumā īstenota ideja.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.